Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

10 років АЗК "Перон" (ВІДЕО)

 ...

Так гучно, весело та масштабно команда автозаправної компанії "Перон" починає святкувати свій 10-ий день народження. Ювілейну дату тут відзначають з розмахом та, як завжди, у компанії відданих клієнтів. А їх за роки роботи "Перону" не злічити. І кожен отримує за замовлення святковий подарунок.

Василь, клієнт АЗК "Перон": "На даний період саме дешевший бензин. Ну, і якість, як кажуть, теж нормальна. Дівчата дуже красиві і побажати їм, щоб так було завжди".

У свій десятирічний ювілей "Перон" заправляє клієнтів лише гарним настроєм та, як завжди, першокласним пальним. За роки роботи звичайний колектив перетворився на справжню родину.

Сергій, оператор АЗК "Перон": "У нас "Перон" як одна ціла родина. У нас немає такого, що ти поганий працівник, а ти хороший. У нас  ми всі один за одного. Мені дуже подобається працювати, я раніше тут заправлявся. Тут один колектив гарний! Через це тут працюю".

Наталія, касир АЗК "Перон": "Я бажаю "Перону" ще багато років процвітання, щоб далі було все так на позитиві. Добра та хороших дуже клієнтів".

Святковий настрій перонівців швидко розноситься по всьому місту. На честь свого дня народження і з вдячністю клієнтам за їхній вибір, тут дарують неймовірну знижку – по гривні на кожному літрі палива. Та на цьому святкові сюрпризи не закінчилися. Місто спалахнуло перонівськими вогнями з першими сутінками.

Аби привітати "Перон" із іменинами черга з машин розтягується на кілька кварталів.  Люди з усього міста в один голос вітають улюблену мережу заправок. А зі сцени знову сиплються подарунки.

Тетяна та Микола, переможці розіграшу: "У першу шістку потрапили! Не повірили вухам навіть своїм! Тут пальне якісне. Ми цією заправкою задоволені. Мені порадили і машина почала набагато краще працювати".

Своїх клієнтів "Перон" тішить низкою  першокласних омивачів та навіть зимовою автовзуванкою. Та найбільший ажіотаж викликає розіграш трьох бочок пального по 200 літрів. Їх клієнти могли отримати заправляючись пальним від 10 літрів необмежену кількість разів.

55-річний Гліб став першим щасливим власником бочки пального. Чоловік співпрацює з автозаправкою вже понад п’ять років. За цей час переконався як в якості пального, так і в першокласному обслуговуванні.

Гліб, переможець розіграшу: "Я про це навіть не здогадувався. Думав, якийсь виграш буде, але такого виграшу я не чекав! Вважаю, що "Перон" одна з найкращих заправок, у них дуже якісний бензин, вважаю, що вони найкращі".

Такі теплі побажання клієнтів – працівникам автозаправної компанії за кращу винагороду за десять років роботи. Її обіцяють продовжити на такому високому рівні й надалі! Аби кожен черкащанин пересвідчився у перевагах роботи саме з "Пероном".

  • Facebook