Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Автоцивілку на вибір пропонують приватбанківці

 ...

Яна Сич , клієнтка ПриватБанку:

"Я не перший рік обслуговуюсь в цьому банку. Для мене це дуже надійний банк."

Так черкащанка Яна переповідає про свою співпрацю з ПриватБанком. Нині жінка прийшла у відділення оформити страховку для своєї машини. Говорить: купує тут "автоцивілку" постійно, бо зручно і безпечно.

Яна Сич, клієнтка ПриватБанку:

"Зручніше в тому плані, що я може отримати поліс додому. Можу отримати поліс на роботу. Можу сама оформити через Приват24. Мені в цьому плані зручніше, що мені не потрібно нікуди їхати, стояти в черзі і так далі."

Від  початку року черкасці придбали понад 3 тисячі полісів "автоцивілки" саме у ПриватБанку. Кожен 20-й клієнт обрав електронний поліс. Це зручно, бо не вимагає друкувати його на спеціальному бланку або замовляти і чекати на доставку.

Володимир Добровольський, керівник напрямку платежів та переказів Черкаського ГРУ ПриватБанку:

"Клієнт оформляє поліс в наших відділеннях і може обрати будь-яку з 16-ти страхових компаній. І оформити відразу доставку полісу. Або додому, або на відділення. Це робиться дуже просто. Клієнт залишає всі свої дані. Залишає адресу, куди б він хотів, щоб цей поліс доставили. І протягом 3-х робочих днів поліс доставляють клієнту. Зв`язуються з ним і безкоштовно доставляють."

Страхування автотранспорту в Україні обов`язкове. За його відсутність доведеться сплатити штраф у 850 гривень. Клієнти  ж ПриватБанку можуть обрати для себе найвигіднішу пропозицію будь-якої з провідних страхових компаній України, з якими співпрацює банк.

Володимир Добровольський, керівник напрямку платежів та переказів Черкаського ГРУ ПриватБанку:

"Клієнт для себе може вибрати або дорогу страховку з великим переліком послуг. Або акційну страховку, яку пропонує страхова компанія. Зараз, наприклад,вартість полісу для автомобіля об`ємом двигуна 1,6 буде для клієнта буде коштувати 475 гривень. Максимально страховка буде коштувати 700 гривень."

Додатково ПриватБанк пропонує придбати поліс страхування в "Оплату частинами" з розстрочкою до 4-ох платежів. До того ж, оформити його можно заздалегідь  - майже за 11 місяців. А за два тижні до закінчення строку дії полісу фахівці ПриватБанку нагадають, що час купувати нову страховку.

 

  • Facebook