Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Колектив "ЧПК" вийшов на вулицю захищати свої права (ВІДЕО)

 ...

Сотні активістів вийшли на Смілянську. Усе, аби захистити трудовий колектив Черкаської продовольчої компанії. Серед них і самі ж працівники. Усі як один вимагають не ліквідовувати підприємство.

Станіслав Бука, начальник транспортного цеху ТОВ "ЧПК": "Хочемо заявити про себе, про свою незгоду корумпованим судочинством країни, яке приймає антиукраїнські рішення і цим вбиває вітчизняного виробника".

Ірина, працівниця ТОВ "ЧПК": "Вийшла для того, щоб підприємство не закривали, підприємство приносить достаток в мою сім'ю. 600 сімей лишиться без куска хліба . Підприємство працююче, виготовляє смачну продукцію, тому просимо звернути на нас увагу".

А так завадити закриттю компанії намагаються вже керівники підприємства. Для цього зібрали екстрені збори. Усі разом вирішують як тримати оборону. За їхніми словами, компанію вже вкотре намагаються забрати бандитське угрупування. І стоїть за цим всім банк.

Іван Пирог, генеральний директор ТОВ "Черкаська продовольча компанія": "Немає більше в нас ворогів, крім одного "Альфа-банку". 7 боржників ми маємо, які одноголосно голосували і на зборах кредиторів, які відстоювали наші права в судових інстанціях, требували ввести процедуру санації. Але один тільки "Альфа – банк" просили тільки ліквідації".

Судова тяганина вже триває вже 5  років і це попри те, що Феміда визнала що підприємствотаки має всі можливості поступово виплачувати борги. Утім банк та відсторонений судом ліквідатор така ситуація не влаштовує.

Іван Пирог, генеральний директор ТОВ "Черкаська продовольча компанія": "Це війна, яку ведуть проросійські агресори на Сході, які анексували Крим і потихеньку руйнують нашу країну, нашу промисловість зсередини. Якщо в країні не працює промисловість, це як серце в людини, якщо воно не стукає, то це вже труп, якщо в машини мотор не робить, то це вже металолом, отак і тут вони потихеньку розшатують".

Олександр Іванюк, арбітражний керуючий : "До 17 січня 17 року арбітражним керуючим була Левченко Наталія Петрівна. Проаналізувавши її діяльність з 2011 по 2017 рік я дійшов до висновку, що вказаний арбітражний керуючий, не був зацікавлений у відновленні платоспроможності ЧПК. Всі дії, які вона вчиняла протягом виконання своїх повноважень були направлені лише в інтересах одного кредитора це ПАТ "Альфа-банк", який є проросійським"

Новий розпорядник майнаОлександр Іванюк на посаді лише із січня.За цей час вже встиг зробити перші кроки відновлення підприємства.

Олександр Іванюк, арбітражний керівник підприємства: "За цей короткий період мною було відшукано можливого інвестора, разом із представниками ЧПК та ПАТ "Укрексімбанк" проект плану санації, який передбачав відновлення платоспроможності, погашення всієї заборгованості, зокрема, яка виникла перед "Альфа-банком", перед "Укрексімбанко і іншими державними органами."

Проте така ситуацію не влаштовує попереднього арбітражного керівника. І разом з представниками банку подали апеляцію. Феміда стала на їхню сторонуі скасуваларішення попередньої інстанції.Працівники таке рішення вважають незаконним.

Іван Пирог, генеральний директор ТОВ "Черкаська продовольча компанія": "У цьому приміщенні, де вони совіщалися не було ні комп’ютера, ні принтера, це було зарані підготовлене рішення, і коли вони це озвучили головуючий суддя схватила це рішення під мишку і бігом втекла із засідання".

Нині весь колектив бояться чергової спроби рейдерського захоплення підприємства. Без роботи може лишитися більше півтисячі працівників.

Степан Дубовий, представник трудового колективу ТОВ "Черкаська продовольча компанія": "Я представляю отчаяние тут почти 600 працівників ЧПК, які заробляють собі заробітну плату, годують дітей, то для них на сьогоднішній день втратити роботу, це для них катастрофа. Всі працівники звертаються і до влади допомогти трудовому колективу зберегти їхні робочі місця, не піти на вулицю, не ставати в чергу за роботою, а працювати діла, трудовий колектив і податки платить і державі і місту".

Відвойовувати підприємство готові до кінця. Вже подали касацію. Нині чекають на черговий бій. 

  • Facebook