Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ПриватБанк збільшив депозитний портфель юридичних осіб на 5,5 млрд за рахунок депозитів онлайн

 ...

У 2017 році державний ПриватБанк став лідером банківського ринку зі збільшення депозитного портфеля корпоративних клієнтів і підприємців. Як повідомили в банку, за підсумками першого кварталу 2017 року депозитний портфель юридичних осіб збільшився на 5,5 млрд грн (до 19,5 млрд) за рахунок впровадження банком нових депозитів онлайн з більш гнучкими умовами розміщення коштів.

"Сьогодні понад 90% наших корпоративних клієнтів обслуговуються виключно через Приват24, тому банк запропонував ринку абсолютно новий формат розміщення коштів у режимі онлайн із гнучкими умовами та ставками. Лідером зі збільшення портфеля став новий депозит для корпоративних клієнтів "Тижневий плюс" – короткостроковий депозит з відкритою можливістю поповнення вкладу, пролонгацією та диференційованою ставкою", – говорить перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Сергеєв.

Корпоративні клієнти та підприємці можуть оформити "Тижневий плюс" через сайт або додаток Приват24. Депозит розміщується строком на 7 днів, щотижня ставка зростає на 1% річних, після завершення строку 30 днів – на 2% річних (починаючи з дати пролонгації). З 4 травня базова ставка розміщення коштів за програмою "Тижневий плюс" становить 7% річних.

  • Facebook