Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанам пропонують натуральний мед за вигідною ціною (ВІДЕО)

 ...

Солодкий травень у Черкасах. Просто у середмісті вкотре розкинулась "Ярмарка меду". Організовує її торгова марка "Козацький мед". Цього разу "Козацький Мед" пропонує спеціальну весняну ціну: лише 59 гривень за відерце солодкого продукту. І хоч нині в місцевих продавців меду спад торгівлі, за "Козацьким" у чергу стають ще зрання. Тут уже пропонують свіжий, цьогорічний продукт.

Олександр Єрьомін, продавець-консультант ТМ "Козацький мед": "Мы привезли вам более 15 сорта меда. Они с разных областей Украины: Запорожская, Херсонская, Полтавская, Сумская, Винница. Очень много сортов, есть: гречка, липа, разнотравье, софоровый мед есть. Сейчас у нас проходит акція для всех жителей города, специальное предложение: ведерко меда за 59 гривен. Приходите, каждый мед можно попробовать".

Обрати мед тут можна на найвибагливіший смак та на будь-який гаманець. Більше – не лише як солоденик, але й як ліки.

Олександр Єрьомін, продавець-консультант ТМ "Козацький мед": "Надо кушать мед стараться каждый день, хоть по чайной ложечке. Это дает вам витамины. Советую всем разнотравье: там больше всего трав, для иммунитета и просто организм укрепить. Гречка – хорошо для сердца, повысит гемоглобин, липа – от простуды, для дыхательных путей, бронхов, легких, софоровый – укрепит сосудики, для сердца".

Цілющі властивості в "Козацького меду" має не тільки медове різнобарв’я, а й інші корисні продукти бджолярства. Уся продукція тут, кажуть, натуральна. Лише те, що напрацювали бджоли. Унікальність таких препаратів, переповідають експерти, в тому, що вони покращують стан всього організму, а не тільки окремих органів.

Ірина Гайдукова, апітерапевт: "Все натуральне продукты для оздоровления и укрепления, улучшения самочувствия, основное, что подходит и детям, и людям пожилого возраста, - маточное молочко. Направленое на улучшение иммунитета, борьбу с простудными заболеваниями. На пчелином подморе настоечки, сей час актуальны, сейчас вот жара, очень хорошо для людей с сердечно-сосудистыми заболеваниями, очищает сосуды, улучшает кровообращение, это действует не на один конкретный орган, а комплексно на весь организм".

За солодким продуктом у перший день "Ярмарку" тут традиційно зібралась чимала черга. Більшість за "Козацьким медом" прийшли не вперше. Усе через смак та ціну. Остання тут, переповідають покупці, майже вдвічі нижча від ринкової: 59 гривень за відерце.

Лариса, жителька м. Черкаси: "Я ось купила ріпаковий, цьогорічний, свіжий. Виводить токсини з організму, корисний, із лікувальною метою купила".

Іван, житель м. Черкаси: "Я тут постійно беру. Вони кожен рік приїздять, тут і свіжий вже привезли, уже травневий акацієвий. І ціна нормальна. І вибір більший".

Іван, житель м. Черкаси: "Тут мед натуральний. А на базарі можна купить таке наколочене. А тут я постійно купую. І тут за ціною дешевше, ніж на ринку. Я беру, бо тут натуральний і тут його можна покуштувати".

"Ярмарка меду" у Черкасах триватиме до 2 червня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Ліворуч від центрального входу в магазин "Кооператор". Графік роботи: із 9 до 17 години.

  • Facebook