Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Уманчанка, отримуючи переказ у банку, виграла ще й планшет

 ...

ПриватБанк визначив переможців в акції "Планшетоманія з переказами MoneyGram!", яка стартувала у вересні та триває до 15 грудня 2017 року. В рамках акції організатори подарували клієнтам, які надсилали або отримували міжнародні перекази MoneyGram у ПриватБанку, сучасні планшети Asus. Однією з переможців акції стала мешканка м. Умань Бесараб Катерина.

"Я ціную свій час й тому сучасні мобільні послуги, які надає банк, задовольняють мої вимоги на всі 100%, – розповідає переможниця акції. – Навіщо йти до банку за переказом, якщо можна отримати його сидячи вдома у тепленьких капцях за пару кліків у Приват24? Так я й стала переможницею акції та власницею планшету".

Акція триває до 15 грудня, і кожен, хто надсилає або отримує міжнародний переказ MoneyGram на суму від 100 доларів США через будь-який з каналів самообслуговування у ПриватБанку, зможе стати учасником розіграшу планшета Asus.

В акції можуть брати участь всі клієнти ПриватБанку – відправники або одержувачі грошових переказів MoneyGram. Всього буде розіграно 60 планшетів Asus за весь період акції – по 20 щомісяця. Ще 40 планшетів чекають на своїх власників.

Додаткову інформацію про акцію можна дізнатися на сторінці та за телефоном служби підтримки 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільного телефону).

  • Facebook