Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ПриватБанк визнали "Галузевим проривом року" у сфері GR

 ...

29 березня в готелі Fairmont відбулася церемонія нагородження фіналістів та переможців Премії "Кращий GR-фахівець року". Одним із переможців став ПриватБанк, отримавши відзнаку в номінації "Галузевий прорив року".

Українська Асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів організувала премію, аби відзначити фахівців і компанії, що розвивають у державі галузь Government Relations.

Мета заходу – не лише нагородження найкращих представників сфери, але й налагодження партнерства між бізнес-об’єднаннями, громадськими організаціями та владними структурами, їхній вплив на формування державної політики.

До когорти найкращих увійшов і ПриватБанк. GR-директор ПриватБанку Юрій Гусєв отримав перемогу в номінації "Галузевий прорив року".

"ПриватБанк удостоївся такої нагороди за активну позицію та ініціювання програми державної підтримки агропромислового комплексу через державні банки. Фінансова установа видала найбільше – понад половину загальної суми – компенсацій аграріям за закуплену вітчизняну техніку в 2017 році", – розповів Юрій Гусєв.

  • Facebook