Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Черкасиобленерго" презентували електронну систему зняття показів лічильника

 ...

Замість стосу роздруківок – сучасний електронний гаджет у руках контролера. У "Черкасиобленерго" презентували систему віддаленого доступу, яка дозволяє в режимі онлайн передавати показники споживачів при перевірках. Мовляв, відтепер контролери області за допомогою планшетів та доступу до мережі у рази полегшать та пришвидшать роботу.

Олексій Шевченко, директор з інформаційних технологій та зв’язку:

"Контролер бачить у себе на планшеті всі параметри, які стосуються побутового споживача, історію переданих ним показів, історію нарахувань, всю історію приєднання, як передавали ці покази. Крім того ця система спрощує роботу наших контролерів, оскільки вони живуть в різних віддалених куточках, особливо в сільські місцевості".

Оперативність, ефективність та покращення роботи енергетиків. Усе – про нову систему. Нині уже три райони електричних мереж області таку "електронну процедуру" впровадили у свою діяльність. Пілотними стали Чорнобаївський, Черкаський районний та міський РЕМи. Ті, мовляв, мають уже по майже півсотні терміналів віддаленого доступу.

Юрій Барішок, директор Черкаського РЕМ:

"У нас 42 контролера, всі забезпечені планшетами, які підв’язані до системи Інтернет. Відповідно, вони в обслуговуючих споживачів знімають показники і заносять дані одразу до планшету. За допомогою Інтернету дані передаються одразу в білінгову систему. Скорочується час по занесенню даних. Тобто ми можемо дуже оперативно реагувати на всі зміни. По-друге, ми бачимо всі дані споживача: від лічильника – до пломбування, замін".

Нині ця система дозволяє уже відслідковувати рух працівників та контролювати траєкторію обслуговування споживачів. Попри це: систему безперервно вдосконалюють. Понад місяць тутешні контролери тестували гаджети. Нині наголошують на перевагах нової електронної системи.

Ірина Козлова, контролер Черкаського міського РЕМ:

"Це спрощує роботу взагалі всієї системи "Обленерго". Тому що, коли ми вводимо всі показники в обхід, то вони того ж дня потрапляють в базу і це дуже спрощує роботу всього "Облененрго".

Якісне обслуговування у будь-якому куточку Черкащини чималої кількості споживачів зумовлює керівництво "Черкасиобленерго" йти в ногу з часом. Обласні світловики обіцяють: згодом запровадять цю систему по всіх районах електричних мереж області. Також додають: працюватимуть над вдосконаленням програми.

  • Facebook