Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Урожай" починає новий соціально-економічний проект "Черкащина – земля можливостей" (ВІДЕО)

 ...

Заробляти гідні гроші на власному городі. За ініціативи Васецького Олега Володимировича, провідне сільськогосподарське підприємство "Урожай", яке він очолює,  починає новий соціально-економічний проект співпраці з жителями Черкаської області "Черкащина – земля можливостей". В "Урожаї" впевнені: добробут країни починається з відповідальності кожного громадянина.

Олег Васецький, директор ТОВ "НВФ "Урожай": "Побудувати щасливу державу, заможну, бідні люди не можуть. Спочатку повинні люди покращити свій стан матеріальний, а потім уже, я думаю, у нас може вийти нормальна держава"

Суть проекту – у партнерській співпраці з вирощування квасолі. Для участі потрібно небагато: земельна ділянка та бажання працювати задля власного збагачення. Кожен охочий селянин буде забезпечений високоврожайним насінням. Важливо також і те, що податкові зобов'язання сплачуються за рахунок компанії. Спеціалісти-агрономи надаватимуть професійну допомогу та консультації протягом усього періоду вирощування квасолі.

Марина Хасхачих, агроном ТОВ "НВФ "Урожай: "Семена будем предлагать фасоли белой, кустовидной, в принципе, достаточно ранней, с небольшим вегетационным периодом, которая за 3 месяца успевает созреть на огороде"

Квасоля – культура не нова для українців. На своїх городах господарі вирощують її з прадавніх часів.

Людмила Лищенко, сільський голова с. Валява: "Вирощування квасолі є нескладним, я особисто зацікавлена в цьому. В мене теж є земельна ділянка, то для цього не треба лишніх затрат і якщо якісь труднощі і виникнуть, то спеціалісти Урожаю нададуть консультацію і прийдуть на допомогу і виручать нас"

А продати вирощене – простіше простого. Лишень господар буде готовий до збуту – треба просто зателефонувати до працівників фірми "Урожай" і повідомити про це.

Олег Васецький, директор ТОВ "НВФ "Урожай":  "І саме головне: ми гарантуємо, що ми його будемо забирати по цінах, які не можуть запропонувати на сьогодні (ми це гарантуємо) ніде на тих територіях, де ця квасоля вирощується"

За розрахунками фахівців, за квасолю високої якості дохід з кожних десяти соток городу становитиме більше чотирьох тисяч гривень.

  • Facebook