Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"ПриватБанк" продовжує втілювати мрії черкаських водіїв (ВІДЕО)

 ...

Можливість пересісти до автівки уже сьогодні, а її вартість сплачувати частинами щомісячно. ПриватБанк продовжує втілювати мрії черкаських кермувальників. Клієнти банку стають власниками обраного автомобіля вже через кілька днів після отримання онлайн-рішення завдяки програмі "Авто в розстрочку".

Володимир Ридван, керівник напрямку споживчого кредитування ПриватБанку Черкаської області:

"Зараз клієнти ПриватБанку можуть придбати авто в розстрочку ПриватБанку під 0% річних. Взагалі без відсотків. Першими на цю акцію зголосилися наші партнери автосалон "Колос-Авто".

І саме завдяки цим партнерам навіть найвибагливіші клієнти фінустанови можуть обрати новеньку автівку. Кількість партнерів банку постійно розширюється, завдяки чому щомісяця збільшується модельний ряд автомобілів.

Володимир Ридван, керівник напрямку споживчого кредитування ПриватБанку Черкаської області:

"Разом із салоном та ПриватБанком наші клієнти можуть придбати авто за акційними умовами кредитування. Також по цих умовах кредитування ми працюємо від 0% річних працюємо уже з іншими брендами".

Завдяки вигідній програмі, черкасці можуть виплачувати вартість авто терміном до 7 років. Кредит на автомобілі оформлюють за схемою фінансового лізингу. Серед переваг: оперативність погодження, мінімальний пакет документів для оформлення угоди, оснащення авто системою моніторингу GPS та відсутність прихованих комісій. А ще – прихильникам вживаного авто банк також пропонує умови кредитування.

Володимир Ридван, керівник напрямку споживчого кредитування ПриватБанку Черкаської області:

"Наші клієнти можуть вибрати любий вживаний автомобіль на українському ринку і ми також зможемо прокредитувати. Але там вже не буде 0% річних. 23% річних".

А от напередодні Міжнародного Дня жіноцтва автосалон-партнер ПриватБанку організував акційну автовиставку під стінами головного тутешнього офісу ПриватБанку. Презентували автівки, які користуються найбільшим попитом саме серед черкаських кермувальниць.

Віталій Байда, представник автосалону "Колос-Авто":

"Ці машинки мають різну цінову категорію, різну комплектацію, користуються попитом, є доступними. А завдяки нашому фінансовому партнеру вони більш доступні: мають переваги щодо кредитних, лізингових програм. ПриватБанк являється основним із наших фінансових партнерів. Це головний офіс ПриватБанку, який має найбільший трафік клієнтів. Тому місце вибране невипадково: для того, щоб більш широко презентувати наш модельний ряд автомобілів".

Сьогодні презентовані тут автомобілі – відкриті черкасцям для огляду. Фахівці автосалону розповідають характеристики автомобілів та цінові переваги. Натомість представники банку консультують усіх охочих щодо фінансових програм та умов придбання автомобілів. Серед охочих "осідлати" місце кермувальниці новенької автівки і пані Леся. Жінка уже придивилася чотирьохколісну. І тим часом цікавиться характеристиками омріяної.

Леся Безпала, жителька м. Черкаси:

"Я вже зрозуміла, що я саме цю хочу автівку. А враження неймовірні: таке враження наче вона вже моя, я вже себе відчуваю як у себе вдома".

Аби усмішка як у пані Лесі та хороші враження нових власників авто не зникала під час оформлення документів – ПриватБанк попіклувався про це. Задля зручності та економії часу – усі турботи, пов'язані з оформленням документів в органах держреєстрації фінустанова бере на себе. Клієнту залишається лише підписати договір і вже незабаром у нього в руках будуть ключі, техпаспорт і номера власного автомобіля. Скористатися програмою "Авто в розстрочку" можуть клієнти віком від 21 до 60 років. Обмежень щодо найманих, офіційно чи неофіційно працевлаштованих осіб немає.

 

 

  • Facebook