Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах здали в експлуатацію третю секцію житлового комплексу "Сімейний" (ВІДЕО)

 ...

Вдале розташування, доступна ціна і надійний забудовник. У Черкасах здали в експлуатацію третю секцію житлового комплексу "Сімейний". Завдяки новим технологіям будівництво вдалось завершити на півтора місяці раніше від запланованого. І щасливі володарі квартир вже отримали ключі від своїх нових помешкань.

Світлана Мушієк, замовник будівництва: "Мы очень благодарны жителям этого дома, что они поверили нам, пришли и купили здесь квартиры. Зайдя в дом, мы видим, что люди должны быть довольны"

На урочистому відкритті будинку власники новеньких 1- і двокімнатних квартир отримують ключі від своїх нових осель, знайомляться з сусідами і не приховують радості від вдалих покупок. Замовники будівництва кажуть: для комфортного проживання тут створили всі умови.

Світлана Мушієк, замовник будівництва: "В каждой квартире есть свое личное индивидуальное отопление. То есть, люди смогут сами корректировать тепло в квартире. Конечно, это будет сказываться на том, что это будет материально намного легче"

На урочисте відкриття завітали й очільники міста і області. Міський голова Анатолій Бондаренко і губернатор Юрій Ткаченко кажуть: житлове будівництво в Черкасах – свідчення розвитку міста і створення комфортних умов для жителів.

Анатолій Бондаренко, міський голова м. Черкаси: "Такі відповідальні забудовники, які за короткий термін, можна сказати в нових умовах, збудували цей комплекс.  Ми з головою ОДА відвідали приміщення, відвідали коридори. Ми приємно вражені якістю робіт, приємно вражені зовнішнім оздобленням. І я хотів би, щоб цей комплекс приніс щастя багатьом родинам жителів нашого міста Черкаси"

Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА: "Я дякую інвесторам, які по-справжньому ризикують і йдуть на такі проекти. Це говорить про те, що місто розвивається. Зокрема, це депутат обласної ради і представник забудовника Михайло Григорович Мушієк. Мені приємно бути тут разом з міським головою"

Зараз триває будівництво інших секцій "Сімейного". Закінчити зведення всього житлового комплексу в Черкасах планують до кінця літа 2017. 

Житловий Комплекс "Сімейний" м. Черкаси, вул. Гагаріна, 29

  • Facebook