Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Підготовка до президентських виборів: фахівці "Черкасиобленерго" проінспектували виборчі дільниці Черкащини (ВІДЕО)

 ...

Сім територіальних виборчих комісій та понад тисяча виборчих дільниць. Саме таку кількість об’єктів проінспектували працівники районних електричних мереж Черкащини. Енергетики оглянули трансформаторні підстанції, лінії електропередач та перевірили загальний стан електромереж. Усе – задля надійності електропостачання під час виборчого процесу. Один із таких об’єктів – Чорнобаївська загальноосвітня школа №2. Саме тут – на території навчального закладу розташована одна із тамтешніх виборчих дільниць.

Вадим Залізняк, майстер служби Чорнобаївського РЕМ:

"Було виявлено наявність павутини у високовольтному відсіку ненадійний контакт на шинах 04 кіловольта і незадовільний стан автоматичного вимикача лінії, яка живить виборчу дільницю. Згідно з даними зауважень було подану заявку на відповідні матеріали, їх укомплектували у найближчий термін".

Подібні "енергетичні дефекти" світловики ліквідовували на трансформаторних підстанціях, які живлять електроенергією інфраструктуру виборчих дільниць усієї Черкащини. Такі планові обстеження повітряних ліній проводять щопівроку. Прийдешній фаховий огляд мав би бути влітку, однак енергетики вирішили провести його перед президентськими виборами. Енергетики наголошують: усі виявлені порушення під час ревізійної роботи уже ліквідовані. Дільниця, мовляв, у повній готовності до прийдешніх виборів.

Вадим Остроушко, головний інженер Чорнобаївського РЕМ:

"Було виявлено пошкодження ізоляції. Від того, що був неякісний контакт – нагрівалися клеми.  А на лінії 04 кіловольта були виявлені порушення охоронної зони тобто дерева та гілки дерев, які після виявлених зауважень були усунені".

Фахівці додають: основними "світловими негараздами" під час перевірок  є: сміття в охоронних зонах, порушення контактів та ізоляції в трансформаторах.

Вадим Остроушко, головний інженер Чорнобаївського РЕМ:

"Якщо виявили порушення на окремій лінії – ми включаємо в план. Замовляємо матеріали в "Черкасиобленегро", якщо в нас немає в наявності нині і відновлюємо лінію до того стану, яка вона повинна бути для нормальної експлуатації, безпечного і безперебійного електропостачання".

Загалом, на Чорнобаївщині енергетики проінспектували понад півсотні виборчих дільниць. Натомість по всій території області їхня кількість сягає до понад тисячі.

Олександр Бращенко, директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ "Черкасиобленерго":

"На період проведення виборів призначено відповідальних чергових по товариству і укомплектовано відповідним персоналом чергові бригади із числа оперативного та оперативно виробничого персоналу, які забезпечені паливно-мастильними матеріалами, матеріалами для усунення аварійних ситуацій в разі їх виявлення".

Запевняють: під час виборів енергетики працюватимуть цілодобово. Додають: трансформаторні підстанції перебувають під постійним контролем фахівців ПАТ "Черкасиобленерго". Нині їм подали додаткове живлення, аби уникнути форс-мажорів. Подібні перевірки, кажуть фахівці, необхідна міра перестороги для забезпечення безперебійного енергопостачання споживачів та комфортних умов під час прийдешніх президентських виборів.

 

  • Facebook