Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ПриватБанк в Черкаській області буде обслуговувати клієнтів і під час святкування Дня захисника України

 ...

Під час святкування Дня захисника України ПриватБанк продовжить обслуговування клієнтів онлайн в режимі 24/7/365 через Приват24, послугу "Регулярні платежі", мобільні додатки. Також клієнтам банку доступні зони самообслуговування, банкомати і термінали.

Під час свят клієнти можуть здійснювати всі звичні банківські операції: поповнювати рахунки мобільних телефонів, оплачувати комунальні послуги, здійснювати грошові перекази, купувати білети тощо. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку в Черкаській області.

Під час святкових днів підприємці також можут не зупиняти роботу з банком. Цілодобово проводяться: платежі між рахунками і на рахунки партнерів, відкриті в ПриватБанку, перерахування зарплати на картки співробітників, розміщення і поповнення депозитів, управління кредитним лімітом, платежі на корпоративні картки, зміна ліміту для розрахунків в інтернеті та інше.

Всі операції з обслуговування корпоративних клієнтів доступні цілодобово в Приват24 для бізнесу. Також в режимі 24/7/365 працює онлайн-чат і служба підтримки за телефонами 3700 (для клієнтів малого та середнього бізнесу) та (092) 900 00 10 (для корпоративних VIP-клієнтів).

У Черкаській області працює 81 відділеня ПриватБанку, 251 банкомат і 434 термінали самообслуговування.

  • Facebook