Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські енергетики прозвітували про рік роботи (ВІДЕО)

 ...

Саме так розпочинають свій підсумковий річний звіт черкаські енергетики. Про тодішню кризу, боротьбу зі скрутними часами та кроки оновлення підприємства нині згадують лише зафільмованими матеріалами. Конкретними фактами голова правління та директори напрямів Товариства окреслюють діяльність підприємства за рік, динаміку позитивних змін, а також діляться спогадами про те, яким нелегким шляхом довелося досягати нинішнього успіху.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго": "В першу чергу необхідно поважати свій колектив, який за плечима, і вся влада вона дається від Бога, тому необхідно з розумом уміти управляти колективом і знати основне: робити все для того, щоб люди відчували себе захищеними в такий непростий час. В першу чергу було не допустити, щоб компанія позбулася наших спеціалістів, наших працівників, а я впевнений, що в нашій компанії працюють найкращі спеціалісти".

Говорили і про місце товариства на Всеукраїнському ринку. Кількаріч тому ПАТ "Черкасиобленерго" було на 22 місці із 24 по Україні за розмірами заробітної плати працівникам. Нині ж - піднялися на 16 сходинку. Уже в березні підприємство працювало за 100% алгоритмом відрахування коштів. Заборгованість по зарплаті повністю погашена, а середньо місячна плата працівників зросла та становить понад вісім тисяч гривень.

Володимир Заврін, технічний директор ПАТ "Черкасиобленерго": "В июле 2017 на територии области прошел смерч, в результате чего было обесточено большое количество нашего оборудования. А если взять Золотоношу и Чорнобаевский район, то они находились на ноле. Тут четко видно какое количество бригад выполняло работы. Уже ситуация повторилась в январе 2018 года, но тем не менее благодаря совместным усилиям, колектив справился и с этой".

Також на прес конференцію завітав заступник голови Черкаської ОДА, Сергій Овчаренко. Наскільки важким був минулий рік для енергнетиків знає не з чуток.

Сергій Овчаренко, заступник голови ЧОДА: "Правління керівництва стало стабільне, народне, справедливе, те, яке рухається тільки вперед. Мені дуже приємно, що в скрутні часи, буремні часи прийшлося новому керівнику працювати, але він витримав і, окрім того, об'єднав колектив, не допустив в цьому колективі його відходу і відходу спеціалістів. Пережив дві стихії разом з нами спільно".

Олег Самчук, голова правління ПАТ" Черкасиобленерго" зазначив: на зробленому не зупиниться. Попереду – нові плани та здобутки на благо колективу підприємства та черкащан.

 

  • Facebook