Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкаському професійно-технічному училищі запрацював практичний центр (ВІДЕО)

 ...

Компанія "Снєжка-Україна" облаштувала у "Черкаському вищому професійно-технічному училищі" навчально-практичний центр. На урочисте відкриття завітали представники місцевої влади та закладів професійно-технічної освіти України.

Юрій Ботнар, заступник міського голови:

"Я сподіваюся, що надалі в співпраці з партнерами та підприємствами міста дійсно будемо тут вчити не майбутніх працівників для Польщі чи Чехії, а для України, для Черкас"

Взаємодія навчальних закладів із виробниками дає змогу вдосконалювати практичну підготовку учнів. Майстри відзначають  важливість відкриття такого центру та радіють широким навчальними можливостям.

Павлюк Валентина, майстриня виробничого навчання:                

"Ми можемо навчити дітей як підбирати тона, як їх використовувати, як гаму кольорову добавляти, ми можемо також навчити цими матеріалами працювати безпосередньо, коли вже вони вийдуть на виробництво".

У спеціально оснащеному класі і виробничій майстерні учні оволодівають теоретичними знаннями щодо новітніх технологій і вдосконалюють свою майстерність на практиці лакофарбовими виробами виробника "Снєжка-Україна".

Олександр Саюн, директор "Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій":

"Навчально-практичний центр у повному обсязі забезпечує навчально-виховних процес на 100 відсотків. Що дасть змогу нашим випускникам бути конкурентоспроможними на ринку праці".

Таку програму співпраці відомий виробник фарб реалізує вже понад 4 роки в закладах професійної освіти в Україні. Усе – в межах Меморандуму про співробітництво з міністерством освіти і науки України.

Галина Данилюк, менеджерка із зв’язків з громадськістю компанії "Снєжка-Україна":

"Сьогодні у Черкасах ми відкриваємо вже 11 навчальний центр "Снєжка". Основна місія навчально-практичних центрів "Снєжка" допомагати начальним закладам, робити навчальний процес цікавішим осучаснювати його."

Однією з найбільш затребуваних професій є малярство. Понад тим, здобуваючи освіту учнівська молодь отримає не лише диплом навчального закладу, але і сертифікат від виробника про освоєння знань і новітніх технологійу галузі ремонтів і будівництва.

 

  • Facebook
>