Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ПриватБанк забезпечив кур’єрів "Нової Пошти" miniPOS терміналами

 ...

ПриватБанк завершив перший етап проєкту з оснащення кур’єрів філій і представництв "Нової Пошти" miniPOS терміналами. Вони дозволяють приймати безготівкову оплату будь-якими типами банківських карток або цифрових гаманців. MiniPOS термінали значно компактніші за традиційні торговельні термінали, тому дуже зручні для служб доставки. 

"Сьогодні в адресній доставці наших стратегічних партнерів працює понад 1 000 miniPOS терміналів у 112 містах, а до кінця року ми забезпечимо можливість безготівкової оплати по всій країні, – заявив керівник напрямку з обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов. – MiniPOS термінал – це абсолютно нове покоління еквайрингового обладнання за дуже доступною ціною, яке дозволяє приймати до оплати будь-картки. Його спеціально розроблено з урахуванням специфіки роботи кур’єрських служб, кафе, таксі та малого бізнесу".

"Усі наші оновлення – заради клієнтів. Сподіваюся, що додаткова можливість безготівкової оплати послуг адресної доставки їм сподобається", – говорить Олександр Бульба, директор "Нової Пошти".

Щоб здійснити оплату, достатньо прикласти картку до мінітермінала. MiniPOS термінал приймає будь-які банківські картки – безконтактні, з чипом або магнітною смугою. Також через miniPOS термінал можна розплачуватися з Apple Pay або Google Pay.

За даними ПриватБанку, з початку 2019 року обсяг безготівкових оплат у мережі еквайрингу банку виріс на 46% порівняно з аналогічним періодом 2018 року. До кінця року банк планує збільшити мережу торгових терміналів до 220 тисяч, причому більшість із них будуть приймати безконтактні платежі.

 

  • Facebook