Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У ПриватБанку подвоюють виплати українським пенсіонерам (ВІДЕО)

 ...

ПриватБанк подвоює виплати українським пенсіонерам. Акція "Друга пенсія" стартувала на честь 25-річчя банку. І вже визначила переможців в різних областях країни. Серед щасливчиків і черкащанка  Ганна Лаврусенко.

Ганна Лаврусенко, переможниця акції:"Я просто зарегистрировалась и ждала: выиграю – віиграю, нет-нет. Я когда мне позвонили – это было очень неожиданно. Хорошо, что сидела на стульчике"

Жінка розповідає: послугами ПриватБанку користується вже кілька років. А от випробувала вдачу у розіграші – вперше. Заявку на участь оформлювала для себе та для мами. І одна зі спроб виявилась вдалою. Тепер жінка три місяці отримуватиме  подвійну пенсію.

Ганна Лаврусенко, переможниця акції: "Об этой акции я узнала в интернете, в приложении Приват24. Зарегистрирована там давно, какие-то операции совершала. И случаймо там всплыло окошко: "Участвуйте в акции". Я зарегистрировала себя и маму. И случайно выиграла"

В Черкаському відділенні ПриватБанку розповідають: нині по області обслуговують 137 тисяч пенсіонерів. Це більш ніж 30% від загальної кількості. До акції "Друга пенсія" вони долучились дуже активно.

Оксана Крамаренко, керівник напрямку просування соціальних програм:

"Щороку ПриватБанк проводить різноманітні акції для наших клієнтів. Цієї весни, з нагоди 25-річчя ми вирішили провести акцію "Друга пенсія". Суть цієї акції полягає в тому, що клієнти, які отримують у нас пенсію – як постійні, так і нові, мали можливість подвоїти її. Тобто одна пенсія буде від пенсійного фонду, друга – від ПриватБанку"

Другу пенсію щаслива переможниця отримуватиме протягом трьох місяців на свою пенсійну картку. У ПриватБанку відзначають: в цій акції черкащани перемогли вперше. Всім клієнтам радять уважно стежити за акціями, аби не прогавити свою вдачу. 

  • Facebook