Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Теплиця — ідеальне рішення багатьох проблем, викликаних коронавірусом

 ...

Як і кожна соціальна криза, нинішня епідемія коронавірусу потроху вносить ясність в голови людей. В ті, звичайно, які здатні думати. Ясність же завжди пов'язана з системою цінностей. В умовах кризи штучні цінності лопають, як мильні бульбашки, та в міру того, як приходить піна, проступають цінності справжні. Тобто, непорушні, без яких не обійтися. Облишмо поки що розмову про високі матерії, про духовний хліб насущний, хоча в ньому якраз і криється вся суть. Але поки ми живемо у світі матерії, то не менш важливим для нас є і "хліб", який дає нам тілесні силу і здоров'я.

Поки спекулянти намагаються заробити на кризі, придумати на інфляції, прості люди скуповують продукти. Тому що розуміють, що цінність папірців, які в умовах відносної стабільності повинні мати відносну ціну, в умовах кризи різко падає. Фахівці прогнозують, що гривня дуже швидко може знецінитися вдвічі. Так ті, хто здатний вибудовувати довгострокову перспективу, зараз не тільки скуповують долари, які в ситуації глобальної кризи теж скоро виявлять свою примарну цінність. Далекоглядні бізнесмени (та й просто — господарі) розуміють, що люди можуть обійтися багато без чого. Включаючи навіть видовища, тобто індустрію розваг, якої начебто і не було, так без неї тихо і спокійно. Але вони не можуть обійтися без їжі.

Саме з цією фундаментальною обставиною нашого життя пов'язане різке пожвавлення на ринку продажу теплиць. Тому що краще зараз вкласти 8 - 20000 гривень в придбання теплиці https://oscar-group.com.ua/teplici/teplicy-iz-polikarbonata/ під стільниковий полікарбонат або плівку, які дуже швидко почнуть годувати вас і вашу родину, ніж завтра за ті ж знецінені гроші купити кілька сотень кілограмів овочів або фруктів. 

Чому вигідно вкласти гроші в теплиці з полікарбонату?

Інтерес до теплиць в Україні пожвавився ще раніше. Причиною цього стали кліматичні зміни. Адже в умовах помірного клімату, не холодної зими можна економити на обігріві теплиці. До того ж, ця економія багато в чому відбувається завдяки такому надійному будівельного матеріалу, як полікарбонат https://oscar-group.com.ua/ — він прекрасно зберігає тепло і пропускає світло майже на рівні зі склом, але при цьому є міцним, надійним матеріалом. Наприклад, монолітний полікарбонат використовують навіть для броні прозорих щитів, вітрин магазинів і вікон в броньованих авто.

Те, що вулиці наших міст, включно зі столицею, різко спорожніли, для експертів є чітким сигналом поглиблення кризи. Люди поки скуповують продукти. Але що буде, коли в більшості з них, тепер позбавлених роботи, закінчаться гроші? Прогнозувати відповіді на це питання небезпечно, щоб не підказувати жахливі сценарії розвитку подій.

Тим часом, ті, хто мислить і діє позитивно, випавши з міської інфраструктури, вже почали перекваліфікуватися. І багато хто з них — у фермери. Тим більше, що сучасний сільськогосподарський ринок тепер пропонує все новіші моделі теплиць.

Сучасні теплиці в Україні

Серед них і нова теплиця "Ідеал", готові теплиці для дачі та городу. Вибрати й купити теплицю http://novateplica.com.ua/ можна по акції з подарунками. Якщо ж клієнта не влаштовує готова модель теплиці, виробники та реалізатори теплиць і парників роблять теплицю під замовлення. Будь-які форми розміри й конфігурації. Під плівку або полікарбонат, також – комбіновані.

Не зважаючи на те, що навіть за найоптимістичнішими прогнозами й без цього слабка економіка України одужає від коронавірусу через кілька років, Українцям доведеться якось виживати. Так само повернення до землі, до простого способу життя і простих людських цінностей — це той позитив, який несе людству пандемія. Тому що в дуальному світі не буває лиха без добра. Нам тільки потрібно зрозуміти, в чому воно для нас полягає.

 

  • Facebook