Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Шахраї крадуть SIM-картки черкащан, привласнюючи собі фінансові номера. Що робити і як зберегти гроші?

 ...

Сотні разів ми вже писали, показували, говорили про шахрайство – дзвінки батькам "мама, допоможи я в поліції", "продиктуйте пін-код/назвіть дівоче прізвище, інакше заблокують картки", "ви продаєте коляску? підійдіть до банкомату, я перекажу вам гроші з фірми", "ви виграли машину" або "в Instagram банк роздає гроші" – все це сотні разів облетіло нашу країну. На щастя, люди засвоїли цю інформацію і серйозно поставилися до застережень банкірів і правоохоронних органів.

Але, як відомо, шахраї вигадують більш досконалі схеми шахрайства, ретельно вивчаючи послуги банків й використовуючи сучасні технології.

Тож банкіри попереджають черкащан. Запам’ятайте! Це надважливо!

У разі виявлення факту блокування SIM-картки, якщо маєте підозри про виготовлення її дублікату, слід терміново заблокувати усі рахунки та картки за номером цілодобової підтримки 3700 або у найближчому відділенні ПриватБанку.

Ніколи не підтверджуйте та не встановлюйте переадресації дзвінків з фінансових телефонів, не даючи шансів шахраям отримувати SMS-повідомлення для доступу до банківських рахунків.

Даючи об’яву про продаж чи купівлю, НІКОЛИ не вказуйте номер телефону, який є фінансовим.

Наразі банкіри рекомендують усім своїм клієнтам  користуватися лише контрактними номерами мобільних операторів.

Дана рекомендація – використовувати як фінансові лише "контрактні" номери – убезпечить клієнтів від зміни чи перевипуску SIM-карток. При наявності "контрактного номеру" зміна/перевипуск SIM-карток проводиться за умови повної ідентифікації клієнта за паспортом у сервісному центрі відповідного оператора.

Отже, попереджений – значить озброєний.

Будьте пильними, дбайте про безпеку своїх фінансів, зверніться до свого мобільного оператора.

  • Facebook