Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Lifecell надає підтримку навчально-реабілітаційному центру "Країна добра"

 ...

Уже понад 22 роки Черкаський навчально-реабілітаційний центр "Країна добра" забезпечує освіту дітей з інвалідністю по слуху, порушенням мовлення та психофізичного розвитку. Нині в закладі навчається понад сотня вихованців.

Ірина Зганяйко, директорка "Черкаського НРЦ "Країна добра ЧОР":

"Кредо нашого закладу – це допомога дитині. Допомога дитині, яка має особливі освітні потреби, допомога батькам, які мають таких особливих і прекрасних дітей. І мета нашої роботи, вже безпосередньо як освітнього закладу, полягає в тому, що ми надаємо корекційні, реабілітаційні і освітні послуги".

Однак навчальні кабінети й ігрові кімнати закладу потребують додаткового обладнання. З цим "Країні добра" допомагає соціально-відповідальний бізнес. Мобільний оператор lifecell передав центру різноманітне обладнання: ігрові столи, бігову доріжку, проектори, багатофункціональний пристрій для друку та інтерактивну дошку.

Павло Герасименко, керівник департаменту регіональних продажів центрального регіону, lifecell:

"Компанія lifecell багато інвестує в розбудову 4G мережі в Черкасах та Черкаській області. Ми дуже раді, що в нас є можливість також долучитися до реалізації соціальних проектів. Ми вважаєм, що це є гарним прикладом кооперації  між бізнесом, владою, для того щоб розбудовувати в області та місті Черкаси. І ми запрошуємо інші бізнеси, інші компанії також до реалізації цих проектів".

Нині з центром "Країна добра" компанія співпрацює разом з Черкаською обласною адміністрацією.

В’ячеслав Щвець, перший заступник голови Черкаської ОДА:

"Перебуваючи в "Країні добра" незабутні, дуже приємні враження від цього закладу. Вважаю, що цей напрямок потрібно розвивати, адже тут перебувають діти з певними особливостями. Ми як влада обов’язково прикладемо усіх зусиль для того щоб цей заклад розвивати, будувати спортивні майданчики, будувати спортивний зал, який ми обов’язково добудуємо в цьому році".

 

  • Facebook
>