Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Солодкий тиждень у Черкасах (ВІДЕО)

 ...


У Черкасах – солодкий тиждень. Просто у середмісті традиційно розкинулась "Ярмарка меду". Організовує її торгова марка "Козацький мед". Попри зимовий мороз за солодеником ще зрання зібралася черга охочих. Кожен може обрати свій унікальний сорт меду.
 
Олександр Єрьомін, продавець-консультант ТМ "Козацький мед": "Мы привезли вам болем 20 сортов меда. Он у нас из разных областей Украины: Запорожская, Херсонская, Полтавская, Сумская, Винницкая. Сейчас на ярмарке у нас проходит акція: 3-литровый бутель меда по цене 169 гривен. Бутель приносите на обмен. И каждому, кто приобрел 3-литровый бутель в подарок идет пакет муки. Пиходите, каждый мед можно будет попробовать, мы вам подскажем, что для сосудов, для сердца, зимой сейчас отпростуды посоветуем что" 
 
Обрати солоденик тут можна на будь-який смак та гаманець. Не лише як смаколик, але й як ліки. Нині в розпал грипу та застуд це більш ніж актуально.
 
Олександр Єрьомін, продавець-консультант ТМ "Козацький мед: "Есть мед с чебрецом, очень хорошо для иммунитета. Липа. Сейчас очень многие болеют, это от простудних заболеваний, профилактика. Чтоб не ходить в аптеку, чтоб не болеть, каждый день нужно кушать мед: липа, акация, гречка, в основном – разнотравье хорошо. Для сосудов – хорошо берут сафору, для сердца – гречку. Приходите - подскажем" 
 
Та цілющі властивості тут має не тільки мед, а й інші ярмаркові продукти бджолярства. Уся, що на цих прилавках, кажуть, натуральне. Лише те, що напрацювали бджоли.
 
Ірина Гайдукова, апітерапевт: "Очень богаты витаминами, микроэлементами, также всевозможные ферменты пчелок. В особенности – маточное молочко. Хорошо повышает иммунитет, укрепляет организм, способствует востановлению зрения и работы сердечка и нормализации давления. И детям, и людям пожилого возраста. Также очень большой спектр мазей на продуктах пчеловодства: и опорно-двигательная система, актуальные бронхо-легочные заболевания, кожные заболевания, на растительной основе очень много компонентов. Наша продукція полностью натуральная, без химии. Единственное противопоказание – алергия на мед" 
 
У перший же день за товарами "Козацького меду" зібралася чимала черга. Більшість каже: продукцію тут купують не вперше. Насамперед через ціну. Вона тут, переповідають покупці, удвічі нижче від ринкової. Від 169 гривень за бутель меду. Нині діє ще й акція до Масляної. До бутля солоденька в подарунок пакет борошна.
 
Віра, жителька м. Черкаси: "Брала вже і мені мед сподобався. І беру тут. Раніше я тримала сама бджіл і знаю, шо цей пахне медом, травами. Цим і подобається" 
 
Тетяна, жителька м. Черкаси: "Він сертифікований, то я впевнена, що ніякого там не набовтано й не намішано цукру. Я туту весь час беру, вже років три, і я задоволена. І ціна в нього трохи дешевша, ніж на базарі. І на базарі невідомо що. Я різні тут беру, аж чотири види взяла" 
 
Микола, житель м. Черкаси: "Мед смачний дуже. Уже разів чотири брав, постійно беру. Різний мед: і гречка є, і лісові трави багато всілякого"
 
"Ярмарка меду" у Черкасах проходитиме до 27 січня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 207. Біля центрального входу в Будинок торгівлі. Графік роботи: із 9 до 17 години.
Теги: мед
  • Facebook