Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах презентували оновлене приміщення міського РЕМу (ВІДЕО)

 ...

Урочисто відкрили оновлене приміщення Черкаського міського РЕМу у Червоній Слободі. Ремонт там тривав більш ніж пів року. Директор згадує, приміщення було в такому жахливому стані.

Вадим Трохимець, директор Черкаського міського РЕМ:

"Ні освітлення не було нормального, стіни були обклеєні шпалерами, де були просто пофарбовані фарбою масляною, де поли були просто стяжкою залиті".

За пів року капітального ремонту оновили приміщення повністю.

Вадим Трохимець, директор Черкаського міського РЕМ:

"Все виложено кафельом, стіни оштукатурені новітніми штукатурками, також зроблено вхідну групу, зроблені східцеві марші".

Окрім оновлення офісів покращились й умови праці для працівників, а для відвідувачів зменшились черги.

Марія Гева, менеджер з персоналу групи з кадрової роботи та документообігу Черкаського міського РЕМу:

"Дуже зручні зробили новації, можна буде передавати по Viber покази лічильника, також встановлений в абонентському відділі монітор на якому споживач може ознайомитися з інформацією новітньою. Багато з'явилося вікон, тобто це не одне і не два. Тобто черги у нас зникли".

До відкриття оновленого приміщення працівникам РЕМу керівництво зробило подарунок - придбали спеціальний автобус, який безкоштовно забиратиме на роботу працівників й завозитиме додому.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Складений маршрут з урахуванням пріоритетів працівників через погодження з профспілкою, товариство "Енергоремонт", також служби транспорту, тут три наших підрозділи. Я говорив тут близько пів тисячі людей. Щоб вони відчували до себе, якусь турботу, піклування зі сторони компанії".

Окрім покращення умов праці у "енергетиків" значно зросла і заробітна плата.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Лише за два роки в нас рівень зарплати збільшився на 77%. Тобто майже вдвічі. Думаємо в цьому році буде ще до осені ще якесь підняття заробітної плати".

На цьому ж зупинятися не збираються. І вже найближчим часом візьмуться за реставрацію районних РЕМів.

 

  • Facebook
>