Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рівень продажу телевізорів TCL стрімко зростає – компанія поділилася статистичними даними

 ...

Компанія TCL традиційно підбила підсумки 2018 року – офіційні статистичні показники відносно продажів були нещодавно оприлюднені в мережі. За даними експертів, рівень попиту на телевізори від виробника поступово зростав упродовж усього поточного року. Пік популярності спостерігався у третьому кварталі 2018-го – компанії вдалося продати на 22% більше телевізорів, ніж у цей ж час минулого року.

Звичайно, зростання попиту на розробки компанії – не випадковість, а результат дієвої маркетингової стратегії. Подібні тенденції, перш за все, викликані впровадженням стратегії глобалізації виробництва.

Якщо вірити прогнозам аналітиків, у 2019 телевізори TCL продаватимуться ще краще, оскільки компанія планує розширити сферу впливу та "захопити" ще більше європейських ринків. В Україні купити телевізори TCL сьогодні можна в Мойо.

5 переваг брендових телевізорів:

Цілком очевидно, що телевізори TCL користуються популярністю цілком заслужено – недаремно саме їм вдалося завоювати почесні нагороди на IFA та CNET. Середньостатистичним користувачам теж є, за що похвалити брендові девайси. До сильних сторін виробів варто віднести:

  1. Високу якість. У процесі експлуатації брендові телевізори демонструють себе з найкращого боку – вони відрізняються надійністю, довговічністю та ергономічністю. Під час виробництва всі моделі обов’язково підлягають різноманітним тестуванням, тому потрапляють на прилавки лише у разі повної відповідності міжнародним нормам.
  2. Доступні ціни. TCL – це недорого. В арсеналі бренду є достатня кількість бюджетних моделей, котрі точно прийдуться по кишені більшості споживачів. В цілому, пристрої тішать потенційних власників адекватними та цілком обґрунтованими цінами – їхня вартість на всі 100 відповідає функціональним можливостям.
  3. Функціонування на базі сучасної популярної Смарт-платформи. Телевізори TCL підтримують технологію Смарт ТВ і працюють на ОС Андроїд. Відповідно, користувацький інтерфейс телевізорів від виробника за замовчуванням зрозумілий для більшості власників.
  4. Стильний дизайн. Виглядають телевізори мінімалістично, але привабливо – завдяки продуманому дизайну вони вдало "вписуються" в будь-який інтер’єр. Розміри пристроїв варіюються в залежності від діагоналі дисплея – від 32 до 55 дюймів.
  5. Функціональність. TCL виготовляє телевізори, оснащені всіма необхідними для підключення сторонніх пристроїв інтерфейсами. Пристрої підтримують бездротову передачу інформації, можуть використовуватися для геймінгу, перегляду фотознімків та відеороликів у мережі Інтернет.

Більше статистики, цікавинок з історії бренду та повідомлень про розширення асортиментого ряду продукції шукайте на офіційному сайті виробника.

 

  • Facebook