Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Ментальна арифметика: "Indigo mental training club" навчає черкаську дітвору здійснювати складні математичні завдання (ВІДЕО)

 ...

Рахують без калькуляторів, лише з абакусом та власною уявою. Черкаська дітвора опановує японську методику лічби звичайною рахівницею. У Черкаській школі №3 діти-містяни віком від 5 до 14 років зібралися, аби взяти участь у фіналі міської Олімпіади з ментальної арифметики. Сьогодні тут – дебют, змагання такого рівня проводять у місті вперше.

Напередодні відбувся перший тур змагань. Тоді у арифметичному конкурсі взяло участь 63 особи. Серед них фіналістами стало 16. Прийшли сюди, мовляв, за кращими знаннями.12-річна Марічка із абакусом рахує вже майже півроку. Зізнається: навчання йде тільки на користь.

Марія Трипольська, учениця клубу Indigo mental: "Задають домашнє завдання і там ти тренуєшся кожен день,щоб запам`ятовувалося: на уявних, на абакусі. І так краще рахуєш".

Тішаться досягненнями і батьки. Мама дівчинки захоплено розповідає про результати.

Оксана Трипольська, жителька м. Черкаси: "Це "ходячий калькулятор" вдома. Коли в тебе немає калькулятора під рукою і тобі треба швидко порахувати чи в магазині чи десь так, то Марічка дуже допомагає".

Учасниця клубу Катруся теж не стримує емоцій. Зізнається: до клубу привела ще й свого брата.

Катерина Белінська, учениця клубу Indigo mental: "Мої результати покращилися. Ось це перша олімпіада. Підвищилися оцінки з математики і рахувати стало легше і веселіше".

А 6-річний Сашко один із найменших арифметиків тут. Та попри вік, той показує достойні уміння.

Олександр Павлюк, учень клубу Indigo mental: "Дуже добре навчає. Вона показує, ми з нею пишемо, робимо математику".

Лише бажання та готовність вчитися. Це, кажуть викладачі, основні вимоги аби стати ментальним арифметиком.

Тетяна Чайковська, керівник Indigo mental training club у м. Черкаси: "Відточують свої рухи пальчиками, розвивають свою моторику, після чого переносять рахівничку в уяву. Тобто вони підключають праву півкулю мозку, яка відповідає за творчість і паралельно логічно мислять. Таким чином налагоджують зв’язки з мозком, що розвиває їхні інтелектуальні можливості, концентрацію уваги, пам'ять, аналітичне мислення, творче, креативне і загалом допомагає їм бути більш успішними у навчанні".

У підсумку юні арифметики стали призерами міських змагань. Ті зізнаються: своїми нагородами та вміннями надзвичайно пишаються. Водночас керівники черкаського клубу обіцяють: надалі міські олімпіади "юних калькуляторів" відбуватимуться щопівроку.

  • Facebook