Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У середмісті Черкас вкотре організували "Ярмарок меду" (ВІДЕО)

 ...

Солодка осінь у Черкасах. У середмісті традиційно розкинулась "Ярмарка меду". Організовує її торгова марка "Козацький мед". До нового сезону "смачна" ціна: лише 233 гривень за бутель. За свіжим та якісним солодеником розкинулася небачена черга. Продавці навіть не встигають рахувати продані літри.

Олександр Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Мы привезли вам более 15 сортов меда. Это такие как: гречка, липа, разнотравье с гречкой, софора".

Обрати мед тут можна на найвибагливіший смак та на будь-який гаманець. Більше – не лише як солоденик, але й як ліки. Зі зниженням температури та прогнозованими дощами – це більш ніж актуально.

Олександр Гневанов, продавець-консультант ТМ "Козацький мед":

"Гречка – поднимает гемоглобин, укрепляет сердечнососудистую мышцу. Липа сейчас полезна от простуды. Расторопша будет для печени вам хорошо".

Цілющі властивості тут має не тільки медове різнобарв’я, а й інші корисні продукти бджолярства. Уся продукція тут, кажуть, натуральна, лише те, що напрацювали бджоли. Унікальність апі-препаратів, кажуть експерти, в тому, що вони позитивно діють на весь організм, а не на окремі органи.

Ірина Гайдукова, апітерапевт:

"Очень сильное действие на организм человека оказывает такой препарат под названием, как Галерея абсорбированная. Он используется как очень мощный иммуномодулятор, для борьбы с аутоиммунными заболеваниями. Для очищения сосудов, для укрепления опорно-двигательной системы, восстановления ее работы".

За медом у перший день "Ярмарку" тут традиційно зібралась чимала черга. Більшість за "Козацьким" прийшли не вперше. Усе через смак та ціну. Остання тут, переповідають покупці, у кілька разів нижча від ринкової: 233 гривні за бутель.

Любов, жителька м. Черкаси:

"Він добрий тут, ми йому довіряємо. На базарі не беремо, а тут стоїмо беремо. Тут я думаю перевірка якась є. Документи якісь є лабораторія мабуть дивилася, раз дозволяє їм".

Анатолій, житель м. Черкаси: "Він якісний, відчувається, що це не на базарі десь купить. Продають хороший мед. Різний, багато різнобарв’я, можна обрати. Ми задоволені кожного разу приїжджаємо сюди і беремо".

Ніна, жителька м. Черкаси:

"Стоїть добре він, не дуже засахарюється. Оцим саме і подобається".

"Ярмарка меду" у Черкасах проходитиме до 26 вересня. Вас чекають за адресою: бульвар Шевченка, 209. Біля входу в магазин "Кооператор".  Графік роботи: із 9 до 17 години.

 

  • Facebook