Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ПриватБанк запровадив безкоштовне обслуговування підприємців-початківців

 ...

ПриватБанк обслуговує підприємців-початківців безкоштовно. Про це повідомив керівник напрямку "Малий і середній бізнес" ПриватБанку Сергій Клюєв у ході форуму DEF'2017 у Дніпрі. За словами представника банку, це один з перших у країні кроків у бік реальної підтримки підприємництва. Також ПриватБанк продовжує розвиток першого в країні "Бізнес-Інкубатора", у рамках якого проходять навчальні семінари та працюють школи підприємців по всій країні.

"ПриватБанк, в якому обслуговуються понад 500 000 підприємців, як ніхто інший розуміє потреби бізнесу у фінансуванні та підтримці, – зазначив Сергій Клюєв. – За європейськими мірками саме невеликі компанії є індикатором сильної та стабільної економіки. Тому сьогодні ми приділяємо особливу увагу підтримці малого та середнього бізнесу, пропонуючи тарифний план "Інкубатор" для бізнесменів-початківців, що стане хорошим стартом для створення свого бізнесу".

Пільговий тариф "Інкубатор" ПриватБанку діє для нових та повторно зареєстрованих підприємців, а також компаній, що раніше не вели свого бізнесу. Кожен підприємець може безкоштовно відкрити рахунок у ПриватБанку, отримати безкоштовне розрахунково-касове обслуговування та обслуговування зарплатного проекту протягом 6 місяців.

Клієнтам-підприємцям, які вперше відкривають поточний рахунок у ПриватБанку, тарифний пакет "Інкубатор" установлюється автоматично. Щоб відкрити банківський рахунок на сайті банку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем і клієнтом ПриватБанку як фізична особа.

  • Facebook