Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Українці купують у розстрочку на суму понад 700 мільйонів гривень щомісяця

 ...

Щомісяця українці купують товарів у розстрочку на суму понад 700 млн. грн. Про це повідомили в ПриватБанку з посиланням на статистику оформлення сервісів "Миттєва розстрочка" та "Оплата частинами". За даними банку, у жовтні клієнти ПриватБанку купили товарів у розстрочку на суму 736 млн грн. При цьому кожну четверту розстрочку було оформлено в інтернет-магазині на загальну суму близько 200 млн грн.

За даними банкірів, сьогодні майже 18% оформлених розстрочок йде на купівлю смартфонів і планшетів, близько 16% – на придбання іншої електроніки та комп’ютерної техніки. Трохи меншою популярністю користується різна побутова техніка – 14%.

Понад 25 тисяч черкащан отримали бажані товари, не сплативши за них повної вартості. Таку статистику оприлюднив керівник проекту "Оплата частинам" ПриватБанку в Черкаській області Олександр Бут.

"Згідно статистики продажів товарів у оплату частинами, найпопулярнішими серед черкащан є купівлі мобільних телефонів та побутової техніки, – розповідає Олександр Бут. – Не меншим попитом користуються магазини одягу та взуття. Загалом, наразі більше 25 тисяч жителів Черкаської області успішно користуються сервісом "Оплата частинами". 

За словам банкіра, середній чек купівлі в "Оплату частинами" на Черкащині складає трохи більше шести тисяч гривень. А з початку року таких купівель здійснено на понад 150 млн. грн.

За прогнозами банку, у листопаді зі стартом традиційних кампаній розпродажів, починаючи Днем холостяка і закінчуючи Кіберпонеділком, обсяг купівель у розстрочку зросте вдвічі порівно зі щомісячним показником – до 1,5 млрд грн.

Технологія онлайн-кредитування ПриватБанку дає можливість миттєво оформляти безпроцентну розстрочку просто на сайті продавця. Сьогодні онлайн-розстрочка доступна клієнтам більшості популярних інтернет-магазинів: Rozetka, Comfy, "ФОКСТРОТ", MOYO, "Ельдорадо", "AЛЛО", "Цитрус" тощо.

Окрім інтернет-магазинів, до "Оплати частинами" підключено 32 082 офлайн-магазини, серед яких всі найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів.

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися за посиланням chast.pb.ua. Наразі таких торговельних точок в Черкасах понад 800, а загалом по черкаській області – понад 1500. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Консультацію з питань сервісу "Оплата частинами" можна отримати у будь-якому з 70 відділень ПриватБанку Черкаської області.

 

  • Facebook