Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Як захистити особисту інформацію на ринку Форекс?

 ...

В наші дні найбільшу цінність представляє інформація та гроші. Очевидно, що їм повинен бути забезпечений максимальний захист, адже хакери, зламували у фільмах банківські рахунки за пару секунд і це не просто режисерська вигадка, а цілком реальна загроза.

Як захищається інформація про вас?

Для багатьох гравців принциповим моментом залишається збереження конфіденційності щодо їх особистості, обсягу депозиту і тих угод, які ними укладаються, обраних програм  Добросовісні брокери завжди виконують вимоги по анонімності і гарантують, що інформація про вас не піддасться розголошенню та передачі третім особам.

Для того щоб втілити обіцянки в життя, дилінгові центри використовують спеціальне програмне забезпечення, яке будується на міжнародних протоколах безпеки. Вони ж використовуються і банківськими організаціями, тому дане питання можна вважати вирішеним, якщо ви вибрали дійсно надійного брокера.

Чому варто уважно вибирати дилінговий центр?

В процесі виконання певних операцій вам доводиться вносити в поле вводу дані власної банківської карти або банківського рахунку. У порядного брокера або дилінгового центру по закінченню операції вся інформація про транзакції негайно стирається з усіх серверів. Тим самим створюється нездоланна перешкоду для зловмисників, які мають намір дістатися до ваших коштів. Але якщо брокер не піклується про це, хакери за допомогою передових засобів зможуть перехопити ваші дані.

Безпека грошових коштів трейдера

Захист депозиту клієнта реалізований тим же чином, що і у випадку з інформацією про нього. Крім цього, історія угод, будь то торгівля в ручному чи automatisches trading, дозволяє бачити суму, яка знаходиться у клієнта на рахунку. Тому, навіть якщо припустити, що хакерам вдасться "обнулити" ваш депозит, брокер буде змушений відновити його в попередньому розмірі, чого б це йому не коштувало.

Але в реальному житті проблем з депозитами у трейдерів ще не виникало, адже вони за своєю структурою нагадують нам банківські вклади. Тут єдине теоретично "вразливе місце" - це канал переказу коштів з однієї точки в іншу. Тому, коли ви поповнюєте свій рахунок через платіжну систему або виводите з депозиту гроші на карту, то відповідальність за ці гроші лягає на ту компанію, чиїми послугами ви користуєтесь. Але як показує практика, банківські системи безпеки можна вважати надійними.

Що зробити для підвищення безпеки?

Звичайно, заходи безпеки зайвими не будуть. І якщо ви бажаєте підвищити захищеність своїх заощаджень та інформацію про вашу торгівлю, варто зробити ряд не складних заходів:

1. Відповідально вибирайте брокера.

2. Оцініть, які надаються гарантії конфіденційності.

3. Поповнюйте рахунок тільки перевіреними шляхами.

4. Вибираючи нікнейм, переконайтеся, що самі не розкриваєте даних про себе.

Дотримуйтесь цих правил і будьте впевнені, що ваша особиста інформація і кошти будуть надійно захищені.

  • Facebook