Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині "Урожай" започаткував проект по "вирощуванню" бізнесу на селі (ВІДЕО)

 ...

Підтримати село та створити нові робочі місця. Усе це вже сьогодні на Черкащині реалізується за підтримки ПАТ "Миронівський хлібопродукт", який представляє Олег Васецький, директор ТОВ "Науково-виробничої фірми "Урожай". Спільно з ресурсним центром Асоціації недержавних громадських організацій вони втілюють соціальний проект "Село. Кроки до розвитку". Все, аби допомогти піднятися малому бізнесу. На Черкащині ця ініціатива стартує вже вдруге.

Олег Васецький, директор ТОВ "НВФ "Урожай": "Багато сільгоспвиробників інвестують свої гроші в соціальну сферу тих населених пунктів, де вони працюють, ми також цим займаємося, ми це робимо і будемо продовжувати робити. Але разом з тим, ми започаткували проект, який кардинально відрізняється від цього тим, що ми зміщуємо фокус із соціальних об’єктів, школи, садочки, те, що роблять всі, на конкретну особистість, яка мешкає на цих територіях"

Цьогоріч учасників шукатимуть у селах 6-ти районів: Городищенському, Чигиринському, Катеринопільському, Канівському, Корсунь-Шевченківському та Черкаському. У кожному відберуть найперспективніших. Загалом планують впровадити 24 гранти. На втілення бізнес-мрії кожен отримає стартовий капітал у 40 тисяч гривень.

Олег Васецький, директор ТОВ "НВФ "Урожай": "Ми не просто даємо гроші, бо гроші – це лише інструмент, ми цим людям даємо можливості. Це суть цього проекту. Чи кожен проект вистрелить із тих, які ми будемо робити? Можливо не кожен, але це знаєте, як засіяти зерном поле, не кожна зернина зійде, але та , яка укоріниться, проб’ється, вона дасть колос, так само і тут, той, кому повезе він візьме на роботу сусіда, п’ять або навіть десять чоловік. Я думаю, це будуть такі центри кристалізації того майбутнього, заради чого ми цей проект і починали"

Від простого фермера – до приватного підприємця. Участь у конкурсі може взяти будь-хто. Головна умова – аби бізнес був прибутковим. А ще мав соціальну значущість.

Анатолій Рекун, виконавчий директор ЧОГО "Ресурсний центр АНГО": "Соціальна складова – це та складова, яка дає можливість частину коштів від прибутку направити на такі певні речі, які дають можливості або створити нові робочі місця або залучити мешканців, щоб було більше самозайнятих осіб"

Якнайкраще представити свої бізнес-ідеї допоможуть самі ж ініціатори проекту. Аби всі мали рівні шанси. Тренінги стартують вже у травні. Подати заявки треба буде до 30 червня. Після співбесіди експертна комісія визначить переможців. 

Теги: "Урожай"
  • Facebook