Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах здали в експлуатацію другу секцію ЖК "Сімейний" (ВІДЕО)

 ...

Швидко, надійно й доступно. У Черкасах здали в експлуатацію другу секцію житлового комплексу "Сімейний". І знову – раніше від запланованого. Усе – завдяки злагодженій роботі професійної команди будівельників та застосуванню нових сучасних технологій.

Юлія Руденко, старший менеджер ЖК "Сімейний":

"На сьогоднішній день ЖК "Сімейний вводить в експлуатацію другу чергу будинку. Так само, як і першу чергу, другу чергу вводимо заздалегідь. Так, як і обіцяли людям – раніше зазначених термінів. Ще раз підтверджуючи репутацію житлового комплексу "Сімейний", що очікувану, омріяну квартиру не потрібно чекати роками".

Вдале розташування, доступна ціна і надійний забудовник. Це ті переваги, які ЖК "Сімейний" пропонує своїм клієнтам. А ще  - швидке та прозоре будівництво, що вже доведено кількарічною роботою компанії. Нагадаємо, що комплекс складається з чотирьох утеплених будинків, які облицьовуються керамічною цеглою, завдяки цьому фасад є дихаючим та нестаріючим. В кожній квартирі встановлюється газовий котел, що дає можливість самостійно регулювати температуру в кімнатах. Це новий, сучасний проект, який є, на сьогоднішній день, найкращим рішенням щодо економії на комунальних платежах. Крім того, нині продовжується зведення ЖК "Сімейний Lux", що пропонує черкасцям кращий краєвид в місті та унікальне житло в новобудові на самому березі Дніпра.

Юлія Руденко, старший менеджер ЖК "Сімейний": "Також розпочали будівництво нового житлового комплексу "Сімейний Lux", який знаходиться за адресою: вул. Героїв Дніпра, 4. Цей комплекс для тих клієнтів, які хочуть мати з панорамних лоджій вид на Дніпро. Для тих людей, які хотіли б мати затишок та гармонію".

Отримати відповіді на всі питання можна в Центрах продажів компанії. Своїм клієнтам тут обіцяють якісне обслуговування від найперших консультацій до самого заселення.

Теги: Сімейний
  • Facebook