Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Миронівська птахофабрика" спільно з ОТГ визначали основі вектори співпраці для розвитку (ВІДЕО)

 ...

Головним підприємством у Канівському районі  Черкащини є "Миронівська птахофабрика", яка входить до агрохолдингу "МХП". Виробництво забезпечує людей роботою та активно сприяє розвитку соціальної інфраструктури. Керівництво Миронівської птахофабрики разом із головами ОТГ провели круглий стіл на тему "Великий бізнес та місцеві громади – співпраця для розвитку". На заході обговорили основні вектори співпраці птахофабрики з територіальними громадами. Серед майбутніх проектів: робота бізнесу із туризмом, вирішення проблем комунікацій, увага до екологічних проблем.

Микола Фесенко, керівник ГО "Рідна Черкащина":  "Що потрібно людям в громадах? Перше – соціальна інфраструктура, друге – робочі місця, заробітна плата".

Під час круглого столу також обговорили реалії та перспективи розвитку сільських громад на прикладі проекту МХП, соціально-економічну ситуацію в Канівському районі, а також його інвестиційні можливості.

Ольга Форостяна, директор ПрАТ "Миронівська птахофабрика": "Мироновская птицефабрика реализует очень большие проекты. Главный проект – строительство административного комплекса на стадионе в селе Степанцах".

З птахофабрикою укладено багато соціальних угод – саме так отримують допомогу населені пункти. У Канівському районі підприємство працює від 2007 року. З того часу фабрика розширилася на  3 додаткові дільниці з вирощування птиці. Виробництво забезпечує великий відсоток населення робочими місцями.

Ольга Форостяна, директорка ПрАТ "Миронівська птахофабрика": "На предприятии работает 3622 человека. За 2017 год было выплачено более 354 миллионов зароботной платы, что составило за 2017 год – среднемесячная на одного человека 8184 гривны. В районные местные  бюджеты было выплачено Каневского района более 70 миллионов гривен".

Іншим великим проектом підприємства був ремонт будинку культури в селі Ліплява. Екс-сільський голова каже: організація виділила на реставрацію  клубу понад 300 тисяч гривень.

Василь Нерода, колишній голова с. Ліплява: "Перші вклади з Миронівського хлібопродукту, з "Урожаю", і ми перш за все зробили перекриття, дах".

Нині ж у Ліплявському будинку культури є своя бібліотека, інтернет, актова зала, що вміщує 180 осіб, де проводять заходи та дискотеки, а також зона відпочинку із більярдом та настольними іграми. Побіля закладу – спортивний майданчик. Голова Ліплявської об’єднаної громади Сергій Геращенко розповідає: левову частку надходжень до новоутвореної громади складають саме податки від Миронівської птахофабрики та компанії "Урожай", яка також входить до Групи МХП.

Сергій Геращенко, голова Ліплявської ОТГ: "Сьогодні без цих підприємств – село відбудовуватися й працювати не може. Вони дадуть нам стимул, щоб розвивати село, розвивати й медицину, й культуру і освіту. Дбати про наших пенсіонерів і підростаюче покоління".

Серед прийдешніх планів підприємства – відкриття соціального пересувного магазину. Також Миронівська птахофабрика  збирається брати активну участь у відбудові інфраструктури Канівського району.

 

  • Facebook