Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Одне з відділень ПриватБанку в Черкасах зустрічає клієнтів за новою адресою

 ...

Комфортне обслуговування – ось що керувало банкірами, які приймали рішення щодо переміщення вже знайомого всім клієнтам відділення "Європейське". Наразі відділення відкрило свої двері за новою адресою: вул. Смілянська,15.

"Раніше відділення "Європейське" знаходилося за адресою вул. Хрещатик, 200, але зручність його відвідування викликало нарікання деяких клієнтів, – розповідає керівник напрямку розвитку Черкаської філії ПриватБанку Литвин Сергій. – Вулиця, на якій раніше було розміщене відділення, має односторонній рух,  тому це створювало певний дискомфорт для наших клієнтів. Тому ми змінили розташування відділення на більш зручне. Відтепер оновлене відділення не тільки більше за площею, а й має власну парковку на вулиці з двостороннім рухом. На клієнтів чекає окрема кімната переговорів та великий окремий зал касового обслуговування".

"Наше відділення надає клієнтам широкий спектр банківських продуктів і послуг, – говорить керівник відділення "Європейське" Жук Тетяна. – Тут можна сплатити будь-який рахунок, відправити грошовий переказ або поповнити депозит. Своїм головним завданням фахівці вважають оперативне і точне задоволення потреб клієнта. Ми не поділяємо фахівців з професії, кожен з них – універсальний, може надати клієнту будь-яку банківську послугу за кілька хвилин".

Найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку йде в ногу з часом. Зараз тільки в Черкаській області працює 79 відділень ПриватБанку, що обслуговують клієнтів у всіх районах міста та Черкаської  області.

  • Facebook