Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Український діджитал-оператор lifecell презентував у Черкасах нові послуги мобільного зв’язку (ВІДЕО)

 ...

Інноваційні ідеї, плани розвитку регіону та послуги для зростання малого й середнього бізнесу. Напередодні, у Черкасах український діджитал-оператор lifecell презентував нові комплексні рішення компанії. На презентацію зібралося кількадесят учасників. Серед яких – уже чинні та потенційні клієнти. Ідеться про представників державного сектору, а також бізнесових корпорацій.

Сергій Мамонтов, керівник департаменту продажу для великого бізнесу та державного сектору lifecell:

"Уже більш як півроку ми інвестуємо в регіон. Я маю на увазі Черкаський регіон. Ми побачили, що є дуже багато потенційних клієнтів та компаній, які є нашими клієнтами. У зв’язку із розвитком швидкісного Інтернету, наша компанія надає багато рішень для бізнесу. І ми побачили, що ми маємо дуже великий потенціал в цьому регіоні".

На заході акцентували на діджитальних продуктах компанії. Адже вони дають можливість місцевому бізнесу ставати більш мобільним та незалежним.  До таких зараховують – єдину FMC-мережу. Та об’єднує усі мобільні та стаціонарні номери компанії, незалежно від того де знаходяться її офіси.

Дмитро Коновалов, експерт з рішень та пропозицій для корпоративного бізнесу:

"Тобто ви можете контролювати всі виклики, можете надавати можливість вашим співробітникам  не показувати свій номер при вихідних викликах для клієнтів".

Такою новинкою уже зацікавився пан Віталій. Місцевий підприємець є клієнтом компанії lifecell із десяток років. Каже: усе – через значні переваги цього українського діджитал-оператора мобільного зв’язку.

Віталій Лаут, власник компанії McLaut м. Черкаси:

"Мені дуже подобається зв’язок та лояльність компанії до своїх клієнтів. Десь років 5-6 тому ми перевели всіх своїх співробітників на мобільний зв'язок від компанії lifecell. Дуже цікава послуга FMC, яка дає можливість здійснювати дзвінки співробітників, а кінцевий споживач буде бачити номер call-центру, а не телефон співробітника. Це дуже важлива річ".

Представники компанії lifecell наголошують: на зробленому не зупиняються. Та щодня удосконалюють послуги мобільного зв’язку задля комфорту та зручностей своїх клієнтів.

  • Facebook