Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах відкрили центр обслуговування споживачів "Черкасиенергозбуту" (ВІДЕО)

 ...

У Черкасах відкрили  центр обслуговування споживачів товариства "Черкасиенергозбут". Підприємство створили у рамках реформування ринку електричної енергії. Воно продаватиме електроенергію споживачам. А "Обленерго" розподілятиме по мережам.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Це здійснено в межах демонополізації ринку електричної енергії. Тому що до даного часу компанія ПАТ "Черкасиобленерго" надавала монопольно послуги з постачання електричної енергії. В першу чергу – об`єктам, які здійснюють фінансування з державного бюджету, з місцевих сюжетів, з обласних і також населенню".

Новостворений центр обслуговуватиме всіх споживачів області. Та, насамперед, – мешканців Черкас.

Руслан Самойленко, заступник комерційного директора ПАТ "Черкасиобленерго":

"Споживач тут зможе отримати рахунок за електричну енергію. Інформацію, як воно було нараховано, чому так нараховано. В основному, тут будуть вирішуватись питання новоствореного підприємства ТОВ "Черкасиенергозбут". Але, при цьому, споживачі не обмежуються в праві подати певну заяву, звернення. Для того, щоб представники постачальника ТОВ "Черкасиенергозбут" зв`язались з Обленерго і вирішили нагальні питання".

Розташувався центр обслуговування споживачів за адресою: вулиця Благовісна, 166. В будівлі колишнього черкаського РЕМ. Тут вперше за понад 20 років зробили сучасний ремонт. В комфортних умовах відвідувачів зустрічають близько 30 спеціалістів центру. Вони вже почали консультувати містян.

Оксана Андрейко, начальниця Центру обслуговування споживачів ТОВ "Черкасиенергозбут": "Обов`язково треба звернути увагу на зміну реквізитів на "Черкасиенергозбут". Тобто, вже з 1 січня в нас зміняться реквізити. В квитанціях, в рахунках і для юридичних, і для побутових споживачів".

Працює Центр обслуговування споживачів у будні з 8 до 17.

 

  • Facebook