Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

В Україні 8 із 10 операцій з платіжною карткою є безготівковими

 ...

За повідомленням Національного банку України, згідно з результатами першого кварталу 2019 року частка безготівкових розрахунків за обсягом операцій з платіжними картками сягнула 50%. Це на 5 відсоткових пунктів більше, порівнюючи з підсумками 2018 року.

Сьогодні найбільш розповсюдженим і зручним способом оплати товарів та послуг виступають банківські платіжні картки. Вони є простими й надійними у користуванні, і до того ж приносять додатковий дохід власнику у вигляді відсотків на залишок коштів.

Картки ПриватБанку є найбільш розповсюдженими на території Черкаської області й наразі їх кількість становить понад 600 тисяч штук.

Найбільш популярними серед карток ПриватБанку є кредитна картка "Універсальна" та дебетова "Картка для виплат". Кредитна картка дає змогу клієнту здійснювати платежі за товари й послуги, і отримувати готівку не тільки за рахунок власних коштів, а й за рахунок кредиту, наданого банком. Картку "Універсальну" від ПриватБанку можна безкоштовно оформити за 15 хвилин у будь-якому відділенні ПриватБанку, або замовити онлайн через сайт privatbank.ua та ще й отримати гарантований дохід у розмірі 7% річних на залишок власних коштів понад 100 грн. Кредитний ліміт до 75 000 тисяч та пільговий період безкоштовного користування кредитними грошима – до 55 днів, робить її незамінним помічником у житті черкащан.

Дебетова картка виглядає абсолютно так само, як і кредитна, але вона закріплена за банківським рахунком клієнта і, по суті, виконує роль електронного гаманця. Дебетова "Картка для виплат" призначена для зарахування зарплат, пенсій, авансів, стипендій, усіх видів соціальних допомог, а також грошових переказів від родичів та ділових партнерів. Картка для виплат має ряд переваг: зняття готівки в будь-якому банку і банкоматі на території України без комісії, оплата покупок та послуг без комісій, оплати комунальних послуг у Приват24 та терміналах самообслуговування, безпечні купівлі товарів через Інтернет, бронювання квитків, бронювання готелів тощо, переказ коштів на інші картки, покупки за кордоном, при яких конвертація у валюту країни здійснюється за готівковим комерційним курсом, що діє у відділеннях ПриватБанку на день купівлі.

Більше того, власники карток ПриватБанку є учасниками програми лояльності "Бонус Плюс" та отримують до 20% бонусів від купівель. Накопичені бонуси клієнти витрачають у мережі партнерів даної програми. У Черкаській області таких партнерів налічується понад 1 300, їх перелік можна дізнатися за посиланням bonus.privatbank.ua.

Черкасці говорять: як копійка ведеться, то й добре живеться. Тож, безготівковий розрахунок черкащанам у поміч. А якщо закінчився строк дії картки чи взагалі її не має, то оформлення карток можливе у будь-якому відділенні ПриватБанку за кілька хвилин (при наявності паспорту та ІПН коду). Тут черкащанам безкоштовно допоможуть у відкритті будь-яких карток – кредитних, валютних чи карток для соціальних виплат.

ПриватБанк на Черкащині має розгалужену мережу банкоматів та терміналів самообслуговування, у яких клієнти можуть самостійно отримати практично всі основні банківські послуги. Обладнання можна знайти у найвіддаленіших районах та селищах. В області безперебійно працюють 242 банкомати та 363 термінали.

 

  • Facebook