Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Енергетичне перезавантаження (ВІДЕО)

 ...

В ПАТ "Черкасиобленерго" переходять на нові принципи господарювання. Згідно Закону України "Про ринок електричної енергії", який набрав чинності влітку цього року, тепер функції розподілу електроенергії та її продажу розділять між двома установами. Новостворене ТОВ "Черкасиенергозбут" вже отримало ліцензію, що дає право на провадження господарської діяльності з постачання електроенергії споживачам.

Євгеній Лут, директор ТОВ "Черкасиенергозбут":

"Вся Україна йде шляхом виділу компаній. Я думаю, що до кінця цього року ми всі відповіді отримаємо. І дві компанії успішно запрацюють в тандемі. Це будуть дві компанії, які залежатимуть одна від одної і працювати спільно".

Реформування підприємства лише позитивно вплине на подальший розвиток енергосистеми області, впевнені керівники "Черкасиобленерго". В майбутньому про монополізацію на ринку електроенергії забудуть. А споживач, в свою чергу, отримає право вибору та більш якісні послуги.

Ігор Дмитрієв, директор комерційний ПАТ "Черкасиобленерго":

"Кінцевий споживач, коли ми наберемо обертів, коли ми почнемо працювати в умовах нового ринку, зможе обрати собі постачальника електричної енергії з окремо взятим тарифом".

Споживачу потрібно буде укласти два обов’язкових договори: з постачальником та з розподільником.

Руслан Самойленко, заступник директора комерційного з енергозбуту ПАТ "Черкасиобленерго":

"Є два обов"язкових договори, які повинні бути однозначно укладені. Перший – це договір про надання послуг з розподілу електроенергії, який укладається безпосередньо з оператором системного розподілу, тобто з "Черкасиобленерго. І другий договір – це договір про постачання електричної енергії. Іншими словами, на продаж цієї електричної енергії, який укладається з постачальником, як, наприклад, ТОВ "Черкасиенергозбут".

Щоб відстежувати діяльність нової компанії з продажу електроенергії, створено окремий сайт. Користувач зможе розібратися в нормативних актах та отримати зразки документів. А також у зручний час дізнатись про тарифи, порядок розрахунків або ж відправити своє звернення.

 

  • Facebook