Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Зарплатня на солодощі! Як працювали банкірами черкаські дітлахи

 ...

Незважаючи на дощову погоду 8 вересня, в Черкасах у парку 30-річчя Перемоги плідно працювало дитяче "Місто професій". На цьогорічному заході було представлено понад 30 різноманітних професій.

На вході кожна дитина отримувала спеціальний паспорт, з яким могла спробувати себе в різних галузях. Найпопулярнішими професіями серед усіх представлених локацій вже традиційно стали інкасатори, пожежники, будівельники та полісмени. Захоплення маленьких хлопчиків із радістю розділяли і досить великі – їхні батьки.

"Влаштуватися на роботу" можна було й до банку – постійний партнер проекту ПриватБанк навчав дітей фінансовій грамотності, хлопчики й дівчатка навчалися рахувати гроші і відрізняти фальшиві купюри від справжніх. З великим захопленням маленькі черкащани сідали до інкасаторської машини, "везучи готівку". Кожний бажаючий міг оформити безкоштовно картку Юніора. Ті, хто вже мають таку картку, записувалися на різні заходи, які невдовзі проводитимуть. А відсканувавши QR-код за допомогою Privat24, ще й отримали призи від ЮніорБанк.

Національна освітня програма "ЮніорБанк" об’єднує понад 500 тис. школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки безкоштовно навчає економіки та фінансів дітей і підлітків у дитячій бізнес-школі, проводить захопливі квести та майстер-класи, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

  • Facebook