Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У черкаському автосалоні дітей навчали правилам дорожнього руху (ВІДЕО)

 ...

Веселі ігри, пізнавальні майстер-класи та призи. Черкаських дітей в розважальний спосіб навчали правилам дорожнього руху. У межах акції "Дні безпеки зі Skoda"  автосалон "Богдан-Авто Черкаси" цими вихідними провів день безпеки і для маленьких черкащан.

Євгеній Дзюба, директор автосалону "Богдан-Авто Черкаси": Останнім часом на дорогах дуже багато аварій, і щоб діти не ставали заложниками цієї ситуації ми вирішили провести цю акцію. І щоб вони безпечно себе почували на дорогах.

Зо півсотні школярів зібрали у автосалоні Skoda від "Богдан-Авто Черкаси". Для них про життєво важливі правила розповідають веселі "Смурфи". А також профільні спеціалісти. Програму, додають організатори, ретельно коригували, щоб було цікаво й пізнавально. Опісля таких розваг діти підсилилися не лише енергією, а й новими знаннями.

Дмитро, школяр: Нужно переходить дорогу по пешеходному переходу и на зеленый свет.

Анастасія, школярка: Машини тут прикольні, фіксики, все дуже прикольне.

Микита, школяр: Мені розповідали про правила дорожньої безпеки, як правильно переходити дорогу.

До смаку припали такі забави й батькам.

Оксана, жителька м. Черкаси: Якщо будеш просто сидіти і розповідати, то не так сприйметься, бо ми ж були дітьми, а діти дорослими ще не були. Тому треба в ігровій формі щоб краще сприймалося.

Подібну дитячу акцію в автосалоні "Богдан-Авто Черкаси" провели вперше, але наголошують – не востаннє. Діють же на перспективу: поберегти малечу від нещасть та знизити першість України в Європі з виникнення ДТП.

Катерина Алекєєва, менеджер автосалону "Богдан-Авто Черкаси": Для того, щоб Україна перестала очолювати рейтинги з ДТП у Європі, 4.30 Ми маємо закладати основи змалечку, тоді у майбутньому ми отримаємо відповідальних пішоходів та водіїв. Оскільки гасло акції "Безпечна країна – збережи своє життя та інших. Все у твої руках". 

  • Facebook