Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

5 тисяч українських пенсіонерів можуть розраховувати на другу пенсію

 ...

Понад 55 тисяч українських пенсіонерів мають нагоду отримувати протягом 3 місяців додаткову пенсію від державного ПриватБанку. Як повідомили в банку, наприкінці квітня буде підбито підсумки спеціальної акції банку "Друга пенсія від ПриватБанку". Переможцям акції ПриватБанк буде протягом 3 місяців виплачувати "другу" пенсію, що дорівнює сумі пенсії від пенсійного фонду.

"ПриватБанк завжди піклувався про те, щоб пенсіонерам було зручно отримувати свої гроші, тому з Карткою для виплат пенсії можна знімати готівку в будь-якому банкоматі без комісій, також без комісій можна оплачувати комунальні платежі, – зазначає заступник керівника Роздрібного бізнесу ПриватБанку Оксана Куреня. – Якщо у Вас ще немає пенсійної картки ПриватБанку, її можна безкоштовно за лічені хвилини оформити в будь-якому відділенні або замовити доставку додому".

В акції ПриватБанку "Друга пенсія" могли взяти участь усі пенсіонери, які зареєструвалися в акції. У разі виграшу клієнт отримає на пенсійну картку суму, що дорівнює пенсії, яку зараховано на картку клієнта в місяці виграшу.

  • Facebook