Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Компанія "Урожай" втілює в життя бізнес-проекти черкащан (ВІДЕО)

 ...

 

Розведення бджіл, висаджування горіхових садів та вирощування малини. Ці  та багато інших бізнес-планів уже встигли впровадити жителі Черкаської області. Охочих відкрити власну справу підтримав грантовими коштами соціальний проект "Село: кроки до розвитку", ПАТ "Миронівський хлібопродукт". На Черкащині його реалізовують ТОВ "НВФ "Урожай" та Ресурсний центр "АНГО".

Анатолій Рекун, виконавчий директор ресурсного центру АНГО: "Більшість у нас учасників тих, хто ще не були підприємцями, але в рамках проекту вони зобов’язуються як фізична особа підприємець і використати цей грант щоб закупити там обладнання, основні засоби і в подальшому потім виконати соціальну складову".

Стартовий капітал – 40 тисяч гривень. За ці кошти учасники проекту вже започаткували свій бізнес. Сьогодні ж молоді підприємці  презентують свої проекти,  розповідають про труднощі та переваги в реалізації своїх ідей та планів.

Ігор Усик, учасник проекту: "Ми купили генератор, холодильну камеру і холодильну вітрину. І це дало нам дуже великий старт. Зараз у нас козочки котяться, кожен день по 5 козочок, зараз по хаті бігає уже 30 маленьких козенят ну, ми хочемо щоб сотня бігала".

Таміла Кріпаченко, учасниця проекту: "Так як випікався хліб просто в печі, то була закуплена піч парова, і хліб став більш смачніший".

Олена Сержантова змінила мегаполіс на сільську місцевість. Жінка ризикнула  і переїхала до Дубіївки вирощувати горіхові дерева. Зізнається, було важко, адже звикла до міського життя. Та про свій вчинок не жалкує, адже її бізнес успішно розвивається.

Олена Сержантова, учасниця проекту: "Мы высадили только часть. Это 40 деревьев. Когда в процесе посадки мы отсняли много видеоматериала и сейчас я наповняю ютуб канал, где делюсь практическими сонетами".

Леонід Кириченко із Чигиринщини завдяки стартовому капіталу вирощує високоврожайні сорти малини. Своїм прикладом  підприємець надихнув односельчан.

Леонід Кириченко, учасник проекту: "Закуплена часть саженцев, поскольку опасались заморозков, закупили часть это 1700 сажанцев, остальную высадим весной этого года. Было закуплено оборудование для капельного полива, мощный насос который может подавать воду на дыльние расстояния, трубы, капельные ленты".

Організатори роботою грантерів задоволені. Кажуть, стараються працювати всі. Адже  кожен бізнес прибутковий і соціально значущий.

Альона Кузьменко, директор департаменту зі зв’язків із громадськістю та КСВ ПАТ "Миронівський хлібопродукт": "Результати не то чтобы  я довольна, они даже превзошли и мои ожидания и в принипе,всей группы которая над ним работала. Проекты, как и в прошлом году, все успешны. Многие перевыполнили даже собственные планы".

Нині ж учасники проекту на досягнутому не зупиняються. І вже проектують нові сільськогосподарські бізнес-плани.

  • Facebook