Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Італійська мода

 ...

Італія міцно закріпилась серед модних лідерів. Вироби середземноморської країни відрізняються високою якістю та вишуканим стилем. Саме звідси беруть початок всесвітньо відомі бренди, що починали з маленьких торгових крамниць і виросли до масштабних виробництв.

Італійська мода

 Кожна модниця мріє про те, аби в її гардеробі були речі від італійських майстрів. В чому секрет успіху? Перш за все, це природність, звабливість та чуттєвість. Дизайнери користуються досить простими методами та прийомами крою. Силуети відрізняються рівними та чіткими лініями. Виробниками використовуються якісні натуральні, м’які тканини, що дарують приємні відчуття під час носіння. Відмінна риса фешн-індустрії цієї країни – це намагання створити повноцінний, завершений образ з яскравими деталями.

Вуличний італійський стиль

Але на вуличках Мілану, Неаполю чи Риму ми навряд чи зустрінемо людей одягнених у наряди з подіуму. Тому, декілька слів слід сказати і про те, що носять звичайні мешканці Італії. Останні надають перевагу стриманості і лаконічності. Жінки полюбляють носити одяг простого крою у білій, бежевій, чорній, сірій палітрі. Особливу увагу вони приділяють деталям. Повсякденний образ часто прикрашається ременями, хустинками, кулонами, сережками незвичайних кольорів і стилів. Представниці прекрасної статі ставлять собі на меті підкреслити природню жіночність, незвичайне відчуття краси.

Гучні імена фешн-індустрії Італії

Розповідаючи про особливості італійської моди, не можна не згадати про тих, хто її будує і змінює. Багато з нас чули такі відомі імена як Армані, Прада, Гуччі, навіть якщо не носили їх вироби. Ці та багато інших брендів прославили свою країну і завоювали світовий авторитет на модному олімпі. Міуччі Прада почав свою роботу у 70-х роках минулого століття. Його модний дім став відомим завдяки незвичайним агресивно-комуністичним тканинам. Одяг модельєра підкорив публіку просторими силуетами з натяками на аскетизм. В той же час, свій творчий шлях починав Джорджіо Армані. Він детально вивчив усі нюанси високої моди, що знайшло відображення у його моделях. Поєднуючи розкіш та елегантність, Армані займається створенням не тільки стильного одягу, а й парфумів, взуття, сонцезахисних окулярів. Його ексклюзивний дизайн – це комбінація виваженості та легкої розслабленості. Гуччо Гуччі почав кар’єру, виготовляючи шкіряні аксесуари у власній майстерні. Перший гучний успіх прийшов до майстра з виходом його колекції ременів, рукавичок, сумок. Сини засновника компанії, гідно продовжили батькову справу. Вони змінили логотип, додавши у нього з’єднані літери G. Наприкінці 90-х, Gucci заслужено отримала звання кращої компанії на теренах Европи. Не можна не згадати і про іншу відому італійську марку – Fendi. Модний дім заснувала Адель Касагранд, яка пізніше стала дружиною Едоардо Фенді. Великий успіх прийшов до компанії, коли подружжя відійшло від справ, поступившись місцем п’яти дочкам. Перша колекція хутряних виробів зчинила великий ажіотаж. Модниці були в захваті і моментально розкуповували аксесуари та готовий одяг, підкреслюючи тим самим великий талант спадкоємиць.

Кожна з цих потужних імперій змогла ввести власні корективи у модні світові канони. Вони зберігають вікові традиції своєї країни, не забуваючи йти в ногу з вимогами сучасності. Мода Італії приховує в собі багато ще нерозгаданих сторін. Але відкрити для себе деякі з них, Ви можете вже зараз, придбавши оригінальний шедевр іменитих майстрів.

  • Facebook