Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У мережі магазинів "Деликат" почали збирати допомогу малозабезпеченим пенсіонерам (ВІДЕО)

 ...

Ваші дрібні гроші для когось не дрібниця. Під таким гаслом в мережі магазинів "Деликат" провели першу акцію новоствореного благодійного фонду. Він займатиметься збором коштів для малозабезпечених пенсіонерів.

Денис Буря, генеральний директор мережі "Деликат", директор благодійного фонду "Делікат": "Фонд появился в начале декабря. Возможно, в середине. Мы собираемся помогать пенсионерам. Это основная наша цель. Первый метод помощи наш – мы поставили ячейки на кассах супермаркетов и собрали определенную сумму денег. Чтоб помочь людям, которые нуждаются в этом"

Весь час, що скриньки були встановлені біля кас магазину "Деликат", покупці залишали там решту від покупок або дрібні купюри. Працівники супермаркету розповідають: люди на заклик про поміч пенсіонерам відгукнулись охоче. Бувало, залишали одразу і чималі суми.

Валентина Лабуренко, касир магазину "Деликат": "Покупці відносяться позитивно до благодійних скриньок. Кожна людина має змогу вкинути гривню, дві або три. Перед Новим Роком була у нас така ситуація: один покупець привітав наших пенсіонерів з Новим роком і Різдвом Христовим. І кинув до благодійної скриньки 900 гривень"

Керівник мережі магазинів "Деликат" розповідає: допомагати пенсіонерам вони почали ще від самого відкриття першого магазину у 1998 році. Людям поважного віку тут пропонують ледь не найбільші в Україні знижки. 10% за дисконтною карткою може отримати будь-хто з пенсіонерів.

Денис Буря, генеральний директор мережі "Деликат", директор благодійного фонду "Делікат": "Есть действительно сложная проблема и мы решили помочь людям. Решили помочь именно пенсионерам. Потому что мы давно уже с ними работаем, сотрудничаем. У всех нас есть мамы, папы, бабушки, дедушки. Действительно, у них очень тяжелая ситуация. Люди находятся на грани выживания"

Першими пенсіонерами, для яких збирали допомогу у "Деликаті", стало подружжя Азарових. Галині Марківні і Василю Олександровичу вже за 80. Пенсії, яку отримує їхня родина ледь вистачає на сплату комунальних послуг і купівлю ліків. Тож доброю підмогою для них став подарунок від благодійного фонду "Делікат". За допомогою скриньок у магазині для стареньких зібрали понад 12 тисяч 700 гривень. Ще 10 тисяч від себе додав фонд. Загалом сім’ї Азарових передали 22 тисячі 760 гривень. Подружжя такий подарунок зустрічає із вдячністю.

Галина Азарова, пенсіонерка: "Нам потрібна допомога, звісно. Бо нам дуже важко. Тим більше, що зараз такі ціни високі. Я дуже багато витрачаю на їжу. І дуже багато витрачаю на комунальні послуги"

Благодійники обіцяють і надалі допомагати пенсіонерам, що опинились у скрутній ситуації. Для цього планують створити спеціальний сайт та звітувати перед доброчинцями за всі передані кошти. А пенсіонерів, що потребують допомоги запрошують телефонувати представникам фонду за номером "гарячої лінії"

Благодійний фонд "Делікат". Потрібна допомога? Дзвоніть! Телефон "гарячої лінії" фонду 0960330505

  • Facebook