Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Демо-рахунок – перший крок для новачка на Форекс

 ...

Багато людей, хто тільки збирається почати торгувати на Форекс, не ризикнуть відразу вкладати реальні гроші

Багато людей, хто тільки збирається почати торгувати на Форекс, не ризикнуть відразу вкладати реальні гроші. Щоб зрозуміти принцип і відпрацювати свою стратегію використовуються спеціальний демонстраційний рахунок. Демо-рахунок – це торговий рахунок з віртуальними грошовими одиницями. При цьому, на ньому доступні всі ті операції та функції, які має реальний рахунок.

Ви можете:

• Користуватися торговельними терміналами;

• Відкривати і закривати ордера;

• Використовувати індикатори і різні графічні елементи.

Таким чином, трейдеру-новачкові немає необхідності нести збитки через свою недосвідченість. Досить відкрити демо-рахунок і відпрацювати на ньому навички біржової торгівлі. Єдина відмінність полягає в тому, що весь процес проходить на спеціальних серверах. Тому тимчасові затримки відсутні і всі операції відбуваються миттєво. У реальному житті коливання попиту і пропозиції, а також їх повна відсутність значно впливає на швидкість торгів і отримання прибутку.

Корисні властивості для трейдера

Наявність демо-рахунку корисно не тільки новачкам. Професійні трейдери активно використовують його для того, щоб випробувати нову стратегію, оцінити ефективність, виправити недоліки та відпрацювати її до досконалості.

Демо-рахунок дозволяє новому користувачеві освоїти торговий термінал та зрозуміти, що форекс для чайников не такий важкий. Використовуючи віртуальний рахунок, можна спокійно осягати тонкощі торгівлі. Будь-який експеримент не буде фатальним для вашого гаманця. Крім того, можна прочитати величезну кількість інформації, щодо торгів, але набагато швидше і ефективніше буде отримати досвід і знання за допомогою демо-рахунку.

Демонстраційний рахунок дозволяє довести до автоматизму дії, які важливі для трейдера. Бувають ситуації, коли на здійснення угоди дається всього лише кілька хвилин. За цей час потрібно встигнути проаналізувати ситуацію, зробити висновки і прийняти остаточне рішення: відкрити ордер чи повністю або частково закрити угоду. Важливо здійснювати всі дії автоматично, не замислюючись. Демо-рахунок дає можливість відпрацювати ці навички.

Напрацювання досвіду – ще одна важлива якість тренувального рахунку. З його допомогою можна спостерігати за тим, як працює та розвивається ринок. Аналізувати, порівнювати різні стратегії проведення торгів, запам'ятовувати графічні моделі. Найприємніше, що за цей досвід не доведеться платити ані цента.

У кожного досвідченого трейдера є свої напрацювання. Та навіть самі ретельні і вивірені розрахунки можуть дати збій. Демонстраційний рахунок вказує на слабкі місця в створеній стратегії, а трейдер може зробити висновок про актуальність своєї пропозиції. При цьому всі кошти на рахунку зберігаються.

Слабкі місця

Все було б добре, якби не один суттєвий недолік. Працюючи з віртуальною валютою, початківець  не відчуває і не бачить справжньої цінності грошей. Він запросто може програти кілька тисяч доларів, не усвідомлюючи реально всі масштаби. В даному випадку рекомендується відкривати рахунок на невеликі суми, які трейдер реально може вкласти. Це допоможе краще орієнтуватися в ситуації і ставити адекватні цілі в майбутньому.

Крім того, наявність демо-рахунку розслабляє. Деякі можуть не те що тижнями, роками користуватися тільки віртуальною валютою, не приступаючи до активних дій.

Очевидно, що переваг демо-рахунку значно більше. Тому набирайтесь досвіду і починайте реальну торгівлю на Форекс з впевненістю у своїх силах.

  • Facebook