Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

ПриватБанк підбив підсумки роботи на Черкащині після націоналізації (ВІДЕО)

 ...

Гарантія за депозитами, активізація кредитування та чесна конкуренція. А ще – нові можливості, збереження персоналу і активний розвиток існуючих та нових технологій. У ПриватБанку розповіли про досягнення та перспективи розвитку. Підсумки роботи після націоналізації підбили в Черкаському Регіональному Управлінні. 

Віктор Шуршин, директор Черкаського ГРУ ПриватБанку: "Всі ті напрацювання, які у нас були до націоналізації, вони залишаються"

В Приватбанку наголошують: вперше в Україні держава виступила інвестором системоутворюючого банку. І це нині називають єдиною можливістю врятувати його від банкрутства і ліквідації. Відповідно, зберегти кошти 20 мільйонів клієнтів. Та забезпечити стабільність всієї фінансової системи.

Віктор Шуршин, директор Черкаського ГРУ ПриватБанку: "Весь перехід у державну власність пройшов в межах діючого законодавства. І, на сьогоднішній день, в світі немає аналогів такої операції. За 72 години банк відновив всі операції"

Попри зміни, що відбулись, в ПриватБанку обіцяють і далі дотримуватись своїх принципів максимальної технологічності і зручності для клієнтів. Для цього готують нові програми і продовжують розпочаті минулоріч. Так, серед стратегічних завдань на 2017 – навчання клієнтів, збереження технологічної іноваційності, кредитування населення і розширення мережі терміналів для розрахунків. А ще – впровадження нових сервісів для клієнтів, нарощування частки ринку юридичних осіб та активізація роботи з місцевими бюджетними програмами. Крім цього, анонсують збільшення мережі відділень та сприяння створенню мільйона робочих місць по всій країні.  Чималу увагу приділяють і співпраці з агросектором.

Дмитро Васильєв, керівник напрямку малого та середнього бізнесу Черкаського ГРУ ПриватБанку: "У 2016 году достигли уже кое-каких результатов. Было профинансировано несколько тисяч проектов. Мы только по Черкассам финансируем порядка 50 проектов. Ежемесячно 50-60 проектов"

Серед зручних можливостей для своїх клієнтів, в Приватбанку відзначають сервіс сплати комунальних послуг за QR-кодом. Тобто, тепер, аби заплатити за отримані послуги, черкащанам не потрібно відвідувати відділення банку. Усе можна сплатити у кілька кліків на смартфоні, не виходячи з дому.

Володимир Добровольський, керівник напрямку платежі та перекази Черкаського ГРУ ПриватБанку: "Коли вам ці квитанції приходять додому, ви просто заходите в Приват24, зчитуєте QR-код і одразу у вас на вашому мобільному додатку доступна можливість цей QR-код сплатити"

Ще одна новинка, яку черкасцям анонсують вже незабаром – можливість безготівкової сплати за проїзд у громадському транспорті. Знову таки, через QR-код. В ПриватБанку розповідають: впровадити послугу в Черкасах можуть буквально за лічені дні. І нині вже ведуть переговори про це із міською владою.

Віктор Шуршин, директор Черкаського ГРУ ПриватБанку: "Зацікавились. Ми зробили їм презентацію. Зараз вони це обговорюють. Ви знаєте, що на багатьох наших тролейбусах вже працює Wi-Fi. Ми відпрацювали це у Львові, воно працює"

Крім іншого, ПриватБанк розпочинає маштабні проекти з енергоефективності, допомагає впровадженню передових ІТ-технологій в державну систему управління та починає підтримувати розвиток фермерів завдяки старту програми "АгроКУБ".

 

  • Facebook