Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Громада Тубільців проголосувала за зведення пташників ДП "Перемога Нова" (ВІДЕО)

 ...

Напередодні жителі сіл, які входять до Тубільцівської сільської ради Черкаського району, зібрались, аби визначитись щодо будівництва на території їхньої ОТГ пташників підприємства ДП "Перемога Нова" Групи МХП. Робочі місця, достойна заробітна плата та соціальне партнерство із громадою. Усе це можуть отримати мешканці Тубільцівської ОТГ завдяки підприємству "Перемога Нова".

Анатолій Яріш, голова Черкаської районної державної адміністрації:

"Як-то кажуть, свіжа кров, це будуть робочі місця, це надходження в місцевий бюджет, це зарплата, що дає купівельну спроможність, а купівельна спроможність – це побут облаштовується, то я вважаю, що це буде ефект обов’язково".

Під час громадських слухань люди мали змогу вислухати доповідь щодо екологічних питань та плану будівництва птахокомплексів, а також особисто поспілкуватись із керівництвом підприємства.

Геннадій Штефан, заступник директора ДП "Перемога Нова":

"Ми будемо будувати три бригади, плануємо на ваших землях, це 13 – по вирощуванню ремонтного молодняка, 14-15 – це батьківське поголів’я. Ці бригади призначені для того, щоб ми вирощували інкубаційне яйце".

Підприємство "Перемога Нова" уже допомагає громаді. Загалом вклали  в розвиток сіл понад 4 мільйона гривень.

Надія Шафікова, голова Тубільцівської сільської ради:

"Дуже багато справ, їх не перелікувати, але всього лише 5 місяців. Я рахую, що ми надіємось всі, і я вірю в них, що співпраця у нас буде продовжуватись, і ми будемо працювати".

Мешканці переконані, побудова пташників – це нова перспектива, що вирішить проблему робочої еміграції та зміцнить інфраструктуру сіл.

Оксана Паха, жителька с. Тубільці:

"Багато сімей зараз виїжджають за кордон, тому я вважаю, що "Перемога Нова" надасть нам ці робочі місця"

Надія Ванда, жителька с. Тубільльці:

"У садік забезпечили холодільніком, ноутбуком, у мене там онучок, я дуже довольна".

Надія Шафікова, голова Тубільцівської сільської ради:

"461 – ЗА! УРА!"

Так громада зробила свій вибір. І керівництво ДП "Перемога Нова" вже готове до партнерських відносин.

Віктор Гринюк, директор ДП "Перемога Нова":

"А далі, ми працюємо, я сьогодні всі присутнім казав: "Люди, давайте працювати", зараз у нас уже починається законна праця, завтра ми їдемо в Тубільську сільраду. Підписуємо соц. угоду, же ми прописуємо відносини громади і підприємства".

 

 
 
 
  • Facebook