Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Працівники ПАТ "Черкасиобленерго" із весни очистили майже сорок кілометрів високовольтної мережі (ВІДЕО)

 ...

Так черкасці чекали на машини із питною, хоч і неочищеною, водою минулої зими. Чергу займали ще від рання. Тоді сніжної навали не витримали дерева та пошкодили лінії електропередач головної насосної станції міста, через що водозабір знеструмило. Відновити його не могли кілька діб. Через це майже всі Черкаси опинилися без води.

В’ячеслав Гайко, заступник технічного директора ПАТ "Черкасиобленерго":

"Дерева, отримавши сніговий покрив в значній кількості, нагнулися, деякі зломилися, доторкнулися до струмівних частин. Зробили свою дію, щоб припинити електропостачання підстанцією "Сокирно".

Навесні працівники ПАТ "Черкасиобленерго" взялися розчищати від дерев межі проходження мережі, що живить підстанції водоканалу.

Віталій Нестеровський, електромонтер:

"Валка лісу йшла в масштабних розмірах, висотні роботи теж були задіяні. Тому де можна валить дерево, а де не можна – то обрізали вершки".

В’ячеслав Гайко, заступник технічного директора ПАТ:

"Велися безупинні роботи по проведенню охоронних зон повітряних ліній до технічного справного стану".

Відтак, працівники "Черкасиобленерго" спільно з робітниками лісового господарства обрізали та кронували майже десять тисяч дерев. Таким чином розчистили близько сорока кілометрів високовольтної мережі.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Ми мали затрати –  це людські заробітні плати, які ми повинні вчасно виплачувати. Матеріальні  ресурси – це паливо-мастильні матеріали, закупка бензопил. Десь близько мільйона гривень на це все пішло".

Нині високовольтні бригади вже закінчують роботи по розчищенню мережі. Очільник "Черкасиобленерго" запевняє, за пів року тяжкої праці високовольтники зробили все, аби минулорічна аварія не повторилася.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Дана робота надасть змогу протягом не менше, ніж п’ять років, до десяти років, вже до цього питання. Треба тільки підтримувати в належному стані, не запускати в подальшому, щоб не призводило до таких наслідків і не призводило до таких глобальних робіт, які повинні виконуватися при нормальному плануванні. Дякую нашим працівникам компанії, що вони приложили максимальні зусилля".

 

 

  • Facebook