Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський "ПриватБанк" підсумував свої здобутки за останні 10 місяців (ВІДЕО)

 ...

Фінансові інновації, плани та найкорисніші для черкащан проекти. "ПриватБанк" підсумував свої здобутки за останні 10 місяців. За цей час, констатує керівництво структури, виділено 806 мільйонів кредитних коштів на потреби клієнтів з Черкаської області. Це майже вдвічі більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Серед передовиків – корпоративний бізнес.

Віктор Шуршин, директор Головного Регіонального Управління АТ КБ "ПриватБанк":

"Тільки великих підприємств і тих підприємств,  яких оберт вище 50 мільйонів гривень на рік, ми про кредитували майже на 300 мільйонів. Це і сільгоспвиробники, це і підприємства будівельні, підприємства, які займаються переробкою".

Також банк запровадив новий кредит "Бізнес-розстрочка". Тут непотрібно додаткової застави, забезпечення – сам предмет фінансування.

Віктор Шуршин, директор Головного Регіонального Управління АТ КБ "ПриватБанк":

"Це не відновлювана кредитна лінія сумою до 100 мільйонів на придбання основних засобів. Можна купляти і комерційну нерухомість і сільгосптехніку, автотранспорт, обладнання. Аванс 20-50% залежить від фінансового стану клієнта".

Фінансова відлига зручна для клієнтів настала і в малому та середньому бізнесі. Там банк понизив відсоткові ставки. Якщо раніше було 2 %, то з 1 вересня всі кредити для цієї сфери – 1,8% в місяць без жодних додаткових кредитів. Також "ПриватБанк" став надійним партнером для аграріїв Черкащини. Великих сільськогосподарських підприємств прокредитовано більш як на 297 млн грн.

Віктор Шуршин, директор Головного Регіонального Управління АТ КБ "ПриватБанк":

"Дасть свій результат на 2019 рік. Ми плануємо збільшити кредитування по лізингу сільгосптехніки, обладнання і всього до 30-35 мільйонів".

Додатково за програмою кредитування аграріїв "АГРОКУБ" – прокредитовано 110 фермерських господарств на суму більше 20 млн грн. З початку 2018 року 245 сільгосподарствам було виплачено більше 3 мільйонів гривень за програмою "Компенсація 25% вартості вітчизняної техніки" та за програмою отримання "Часткової компенсації вартості придбаного насіння" – фінанси отримали 14 фермерських господарств. А за програмою "Лiзiнг сільгосптехнiки" аграрії отримали кредитних коштів на загальну суму кредитів – 21 мільйонів гривень.

Віктор Шуршин, директор Головного Регіонального Управління АТ КБ "ПриватБанк":

"Ми запропонували їм програму кредитування на суму більше 20 мільйонів. Не треба великі суми там -50,70, 30 тисяч для весняно-польових робіт. Ця програма працює. Думаю, що в цьому році ми вдвічі збільшимо кредитування наших аграріїв".

За програмою "КУБ" кредит отримали 885 підприємців, "Теплі кредити" на суму більше 10 мільйонів гривень отримали 26 ОСББ, кредитні ліміти на суму більше 32 мільйонів отримали 825 ФОПів. Впровадили у "ПриватБанку" й послугу "КУБ під заставу".

Олена Єрмоліна, керівник напрямку активних операцій клієнтів МСБ Черкаського ГРУ "ПриватБанку":

"Орієнтир буде не фінансовий стан клієнта, буде йти оцінка саме завдатку. У вигляді завдатку може бути як жила нерухомість, яка належить клієнту, так і автотранспорт клієнта".

Піклується "ПриватБанк" і про зручність отримання грошей. Для цього впровадили послугу "Кеш через ботів у "Вайбері" та "Телеграмі".

Олександр Бут,керівник напрямку "Оплата Частинами":

"Все, що потрібно людині, яка зареєстрована у Вайбері, Телеграмі та Приват24, зайти ввести спеціальну команду. І за декілька хвилин кошти надходять на його картку".

Також "ПриватБанк" разом з польським "Alior Bank" запустили вигідні перекази з Польщі в Україну. Так, за допомогою телефону чи комп'ютера клієнти можуть безкоштовно перевести зароблені гроші в Україну. Також, "ПриватБанк" доплачує по 100 гривень клієнтам, які активно користуються для закордонних переказів системою "MoneyGram". Як повідомили в банку, такий кешбек діятиме до 15 лютого 2019 року для всіх, хто одержує або надсилає міжнародний переказ "MoneyGram" у ПриватБанку на суму від 1 500 грн. Єдиною умовою акції "Cashback з переказами MoneyGram" є реєстрація на спеціальній сторінці банку.

 

 

 

  • Facebook