Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

У центрі сучасних технологій компанії "ВОЛЯ" покращують обслуговування (ВІДЕО)

 ...

У центрі сучасних технологій компанії "ВОЛЯ", що на Шевченка, 411, абонентам надають весь комплекс послуг: можна отримати консультацію з приводу доступу до телебачення або Інтернету, підключитися та навіть протестувати будь-яку послугу. В обслуговуванні абонентів ВОЛЯ приділяє найбільшу увагу якості послуг і сервісу, а також забезпеченню користувачів якісним легальним контентом.

Павло Олійник, директор філії "ВОЛЯ":

"Жителям Черкасс интересны наши комплексные продукты, такие как ТВ+Интернет или услуга три в одном – ТВ, Интернет и мобильная связь от Лайфселл. В таких услугах важную роль играет быстрый и надежный интернет. Мы уже вышли на стандарт до 500 Мбит/сек, обойдя основных конкурентов. При такой скорости сайты открываются практически мгновенно, а тяжелые файлы, как, например, фильмы в HD, закачиваются за несколько минут. Для того, чтобы обеспечить такую скорость, а также надежность интернет соединения мы модернизировали сеть в городе и установили современное оборудование. К тому же при подключении абонента наши техники сразу делают тест-контроль скорости доступа к сети".

Дуже важливий аргумент для тих, хто шукає надійного провайдера інтернету – продуманий сервіс. ВОЛЯ дає можливість абонентам самостійно керувати послугами, і, навіть, усувати технічні неполадки. Такий підхід значно прискорює обслуговування. В компанії намагаються йти в ногу з часом і постійно вдосконалюють свої продукти та послуги, роблячи їх більш зручними. Одна з них – Воля TV.

Олена Пріхно, консультантка центру сучасних технологій "ВОЛЯ":

"Наша компанія розробила чудовий додаток ВОЛЯ-ТВ. Даний додаток дозволяє вам дивитися кінофільми, мультфільми та різні футбольні матчі на вашому смартфоні або планшеті. Додаток наділений функціями старт-телебачення. Ось так він виглядає. Є різні розділи зокрема телегід, театр, налаштування. В телегіді вам будуть надаватися налаштування всіх телеканалів і більшість із них можна дивитися в запису, тобто в минулому часі. Також чудовою функцією додатку ВОЛЯ ТВ є кінотеатр, де ви зможете переглядати близько 25 тисяч фільмів різних жанрів на любий смак".

Павло Олійник, директор філії "ВОЛЯ":

"Особая привлекательность телевидения от нашей компании, включая и мобильное ТВ, в оригинальном контенте. Мы работаем исключительно в правовом поле, имеем прямые контракты с украинскими и международными киностудиями – FOX, Discovery, AMC, Nat Geo. В прошлом году ВОЛЯ получила официальный статус и права трансляторов матчей Лиги чемпионов и Лиги Европы УЕФА сезонов 2018-2021".

Розробляючи нові послуги, компанія не забуває приділяти велику увагу захисту абонентів. Наприклад, надаючи доступ до Інтернет ВОЛЯ забезпечує високий ступінь захисту авторизації абонента. Щодо телебачення, то якісний продукт приваблює не тільки передплатників послуг компанії, а й тих, хто не бажає платити за послуги. Вони незаконно підключаються до мережі компанії, тим самим погіршуючи якість сигналу, який розрахований на певну кількість передплатників послуг. У нашому місті таких, за даними філії ВОЛЯ, виявилося чимало. Навіть довелося організовувати спеціальну службу контролерів, які перевіряють мережі і відключають нелегальних користувачів. Кабельні мережі провайдера зараз під контролем.

 

  • Facebook