Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Поради, як краще вести торгівлю на Форекс

 ...

Новачки, готові вкласти на свій перший депозит лише сотню доларів, практично завжди задаються питанням "А чи можна за пару місяців заробити кілька тисяч?".

Чи реально в день отримувати по 100 пунктів? В подібних питаннях немає нічого смішного чи поганого. Кожен професіонал був свого часу новачком і теж мав схожі думки. Проблема криється в іншому — коли з'являється настрій швидко розбагатіти, це незабаром може призвести до неминучого програшу.

Торгівля на ринку Форекс привертає гравців не тільки завдяки вільному графіку, відсутності начальників і підлеглих. Найчастіше люди йдуть сюди заради можливості досить просто і швидко заробляти великі гроші. Глянувши в кінці торгового дня на всі події, що відбулися, приходить розуміння, що всі точки розворотів можна було досить легко передбачити, а зароблені гроші виявилися логічним підсумком ваших кліків мишки.

Поради, як краще вести торгівлю на Форекс:

1. Починаючи підготовку до реальної торгівлі, працюйте на демонстраційному рахунку торгової платформи metatrader 4 так, ніби ви розпоряджаєтеся своїми власними грошима. Переборюйте ті ж труднощі, з якими доводиться зустрітись в реальній торгівлі, тримайте довгий час позиції і не сидіть біля торгового терміналу, наче футбольний уболівальник, спостерігаючи за всіма злетами і падіннями графіка.

2. Не перетворюйте валютну торгівлю на азартну гру. Кожна ваша угода повинна бути логічно обґрунтованою. Якщо ж ви за природою — азартна людина, доведеться перебороти в собі цю слабкість або вибрати інший вид діяльності. Ніколи не намагайтеся повернути втрачені на угодах гроші: це обов'язково призведе до ще більших збитків.

3. Не думайте про моментальне збагачення. Звичайно, цілі — це добре, але усе має відбуватися вчасно. Сконцентруйтеся не на грошах, а на якості своєї стратегії і тоді прибуток сам почне вас шукати.

4. Не укладайте угоди під конкретну суму. Головною метою трейдингу є одержання прибутку, але, коли ви перетворюєте торгівлю в разовий підробіток, щоб купити, наприклад, телевізор, швидше за все, угода виявиться програшною.

5. Працювати можна з грошима, які не викликають у вас сильних емоцій. Ніколи не торгуйте на позичені кошти і тим більше в поганому настрої.

6. Набагато складніше у психологічному плані працювати з чужими грошима. Тому не варто кидатися на пошуки інвестора, досягнувши першого стабільного профіту. І тим більше не варто кликати у інвестори своїх родичів або друзів. Практика показує, що навіть якщо в результаті ви дозволите їм заробити, відносини між вами будуть зіпсовані.

7. Пишайтеся своєю професією. Можливо, вам доведеться чути на свою адресу глузування з боку знайомих і друзів, особливо коли настають періоди невдач. Проте слід стійко це пережити, зібратися з силами та довести усім, на що ти здатен.

Як бачите, нічого секретного в тому, щоб стати трейдером, абсолютно немає. Дотримуйтесь наведених вище порад, дотримуйтеся розпорядку дня, робіть зарядку — і все у вас обов'язково вийде.

  • Facebook