Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Робота навіть без досвіду: ПриватБанку необхідні оператори вхідної лінії

 ...

ПриватБанк, що увійшов до Топ-20 "Рейтингу роботодавців України" за результатами рейтингу міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, запрошує у свій згуртований колектив операторів вхідної лінії в "Багатоканальний контактний центр".

Фінансова установа пропонує вакансію оператора контактного центру. Робота полягає у прийомі вхідних дзвінків та консультуванні щодо банківських продуктів та послуг. Цільовий дохід працівників становить 7800 гривень. Досвід роботи необов’язковий.

На нових співробітників чекатиме офіційне оформлення, оплачувані відпустки й лікарняні, оплата стажування та навчання, додаткові премії для кращих співробітників, а найприємніше – доплата бонусів за подвійним тарифом за вечірню чи нічну зміну і ніякого дрес-коду. Крім стандартної відпустки 24 дні, обов'язковий вихідний в свій День Народження і в День Народження своєї дитини та багато інших приємностей, що гарантуватимуть співробітнику кар'єрний зріст.

Вимоги до кандидатів:

– вік від 18 років;

– освіта – вища, незакінчена вища (готові взяти студента), середньо-спеціальна (технікум), середньо-технічна (ПТУ);

– грамотна мова, чітка дикція;

– вільне володіння українською мовою;

– знання ПК – впевнений користувач;

– відповідальність, висока здатність до навчання.

З питань працевлаштування звертайтеся за телефоном (067)523-02-33 (Скокова Наталія) або надсилайте резюме на e-mail: natalija.skokova@privatbank.ua

На сьогодні штат ПриватБанку нараховує 21 400 працівників, із них – майже 5 000 прийнято у минулому році.

Дізнатися більше про вакансії ПриватБанку можна на сайті vacancy.privatbank.ua

 

  • Facebook